Forumowa rodzinka 2.0

http://www.zs2.lubartow.pl/liceum/images/stories/jd/losyabs/ikony/ozdobnik.gif
http://i1110.photobucket.com/albums/h445/Kiichigoo/familia/MyStyle_zpsmd1d5vqx.jpg

Witam wszystkich zainteresowanych!

Jako, że nasza poprzednia forumowa rodzina nie wypaliła postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić to!
W tym wątku będziemy się bawić “w dom”, chyba każdy kiedy był dzieckiem się w coś takiego bawił :D

Zasady:
1.Proszę się nie kłócić za bardzo, przeklinać można ale umiarkowanie.
2.Szanujemy swoje wypowiedzi i poglądy zawarte tutaj.
3.Jeśli chcesz dołączyć do rodziny napisz po prostu post, o tym kim chciałbyś być!
4.W wątku piszesz to co aktualnie robisz coś jak w pbfie :D
5.Proszę niewydziwiać, nikogo nie zabijać, żyć ze sobą w zgodzie!
6.Jeśli jednak komuś coś nie będzie pasowało, zrobimy głosowanie i wywalimy tego kogoś z zabawy :D

Zacznijmy więc od początku od tego jakie relacje nas łączą.

Kiicia - córka Mako,Domena,Elmora
Eyirie - siostra Kiici
Domen - ojciec Kiici, brat Aoiego
Nikorin - babcia Kiici
Zetsu - mąż Kiici
Yanki - mąż Eyirie
Eliza - córka Eyirie i Yankiego
Bytres - chłopak Elmora
TroLoL - brat Elmora, który nie akceptuje jego orientacji
Kiklors- brat Domena
Vanish- syn psychopatycznego Kiklorsa, przez wpływ swego ojca okalecza drzewa tępą siekierą
Kageno - niedawno odnaleziony zaginiony zły brat bliźniak Elmora, mąż Ayame
Plazma - adoptowany syn kilkorsa
Spider2023 - adoptowany syn Zetsu i Kiici
Daty do zapamiętania:
06.11.2015 - dzień, w którym Kiicia i Zetsu wzięli spontaniczny ślub w Las Vegas
07.10.2015 - TroLol nakrył Elmora oraz Bytresa na wyznaniu sobie miłości
13.11.2015 - wielkie spotkanie Elmora, bytresa, TroLoLa, Mako oraz Kiici w sprawie drugiego wesela Zetsu i Kici
14.11.2015- zaadoptowanie Spidera przez Kicię i Zetsu

Miejsce zamieszkania:
Mieszkamy w pięknym wielkim zamczysku, który jest naprawdę przytulny! Jesteśmy bardzo bogaci ponieważ należymy do szlachty.

Jeśli macie jakieś pomysły lub sugestie śmiało piszcie je w komentarzu!

Jak widać w sumie rola moja i Elmosia została już określona i zostałem dopisany do rodzinki także ja oczywiście w zabawie uczestniczył będę. Nic mu nie mówcie, ale z Elmosiem pewnie zerwę. Nie jestem jednak homoseksualistą.

Kicia, czemu masz aż troje rodziców ? I skoro Jesteś córką również Elmora to według tego on zdradził Domena i Mako będąc ze mną. Ehhh, już od początku zdrady i cierpienie rozstania pojawią się.

Mam aż dwóch teściów XDD

Chciałbym się bawić, ale nie mam zielonego pojęcia kim mógłbym być… ojcem chrzestnym? xD

Ktoś chce się z mną spokrewnić? A może będę byłym kochankiem Elmora? xD

Bytku, to z nami koniec? :( Co z Islandia? :3 Niech się tylko spotkamy u mnie, bo musimy sobie pogadać.

Plazma mogę cię adoptować :)

Elmor, przedyskutujemy nasze sprawy na osobnosci. Nie akceptujesz moich planow pracy w Polsce. I nie mowiles nic, ze byles z Plazma ?! Czuje sie oszukany :-(

Oj nie przesadzaj byts. Możecie zrobić zawsze trójkącik :)

Prosze z góry uniemożliwić pisanie w tym temacie Mistrzowi XXXD

spokojnie on i tak by za dużo nie popisał nie mówiąc o tym że krótko wpada i pewno nawet nie zauważy tematu który nie jest wyświetlany w “Ostatnio aktywne wątki” :p

Upamiętnienie spotkania Kici Elmosia, Bytusia, Trolusia i Mako ^^ Spotkaliśmy się w komnacie tajemnic Elmora ;3

Mam superowego tatę! Co prawda jestem adoptowany i to mnie lekko smuci, ale umiem znaleźć wspólny język z nim. Idę do kuchni, by podziękować kiklorsowi, ze kiedyś mnie adoptował.

To był naprawdę zachwycająco, szalony dzień! W wielkim zamczysku od rana panował wielki gwar i hałas bowiem rodzina świętowała powrót Kageno, który po kilku latach wkońcu się odnalazł. Wiedzieliście, że nie był to przypadek. Wasz członek rodziny wrócił w sam raz na czas, ponieważ już niedługo ma się odbyć drugie wesele Kiici i Zetsu. Byliście bardzo zniecierpliwieni.
Nie dość, że wszystko ogarnialiście w biegu to rodzina w dalszym ciągu wam się powiększała! Kto by miał do tego głowe, kto z kim jest spokrewniony! Po prostu jest jak jest. Będziecie razem chociaż miałoby to was zabić.

Czemu ZŁY brat bliźniak?

ciesz się :p ten zły jest zazwyczaj fajniejszy :p Ten dobry to najczęściej sztywniak :p

Bo Kage , z Ciebie taki bardziej badboy jest xD I lubisz być złym i ta rola też ci pasuje.
Dlatego jesteś złym bratem bliźniakiem Elmora XDD
Pasuje Ci ta rola <3
A tutaj zdjęcie ze spotkania Elmora i Kageno
Braterski uścisk lub kto co woli i myśli co chce !^^

To teraz mam brata też? XD

masz także mamusię Lilkę i następnego z rodzeństwa Barume :p ustalone na czacie oczywiście :p

no proszę już nie jestem z niepokalanego poczęcia Kikiego Xd

Vash masz brata przyrodniego ale brata.