Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Alternatywna wersja Fullmetal Alchemista, której fabuła zgadza się z wydarzeniami z mangi. W porównaniu z pierwszą serią jest także o wiele lepsza pod względem technicznym.

Tytuły alternatywne:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Fullmetal Alchemist (2009)
FMA
鋼の錬金術師
Ilość odcinków: 64
Reżyser: Yasuhiro Irie

Najlepsze anime,które dane jest oglądać :wink:

@“dyktator” jeśli uważasz to anime za najlepsze, to chyba jeszcze mało widziałeś :smiley: Co nie zmienia faktu, że Fullmetal to dobre anime :wink:

Dla pierwszej serii dałem 5/10 bo była słaba ale zachęciła mnie do obejrzenia Brotherhooda, który był przezajebisty i dałem mu 10/10 :smiley:

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/user_avatar/animes.pl/elmor/40/54_1.png Elmor:

@“dyktator” jeśli uważasz to anime za najlepsze, to chyba jeszcze mało widziałeś :smiley: Co nie zmienia faktu, że Fullmetal to dobre anime :wink:

Mało widziałem?Uwierz mi,że troszkę widziałem po trochu z kategorii,klasyki znam.Może najlepsze anime to troszkę przesada,ale u mnie króluję może dlatego,że była to pierwsza seria obejrzana z pełną świadomością i mam do niej sentyment :slight_smile: Tak czy siak seria na pewno zasługuję na ocenę 9,10 :slight_smile:

FMA: Brotherhood jednak nie bez powodu od dawna zajmuje pierwsze miejsce w TOP anime na myanimelist

Zdecydowanie jest to jedno z najlepszych animców jakie oglądałem. Dałem mu chyba 9/10 także jest na samej topce w moim malu. Do tego warto wspomnieć, że można legalnie oglądnąć odcinki na YT :smiley:

Na początku myślałem, że to jakaś kontynuacja pierwszej serii. Potem dowiedziałem się o tym, że jest bardziej zgodna z oryginalną historią z mangi, więc postanowiłem obejrzeć. Pomimo, że jest to jedno z lepszych anime jakie obejrzałem nie uznaję tej pozycji nr 1 w topce myanimelist.