Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Fullmetal Alchemist: Brotherhood https://animes.pl/uploads/default/optimized/3X/b/3/b3f2cd5b571dbb28ffa7f1bab4f669e99fe36a02_2_1024x576.jpeg
ocena 0.0 0

“Fullmetal Alchemist: Brotherhood” to historia o braciach Edwardzie i Alphonsie Elric, którzy po straszliwym eksperymencie alchemicznym zostają uwięzieni w nowej, katastrofalnej rzeczywistości. Mimo zakazu dotyczącego transmutacji ludzi, próbowali przywrócić do życia swoją zmarłą matkę, co kończy się dla nich brutalną stratą. Alphons traci swoje ciało, a Edward jedną nogę. Dodatkowo, Edward poświęca ramię, aby zachować duszę Alphonsa w świecie fizycznym, łącząc ją z ogromnym pancerzem.

Ratowani przez swoją sąsiadkę Pinako Rockbell i jej wnuczkę Winry, znanej z geniuszu bio-mechanicznego inżynierstwa, Edward zyskuje protezy z “automaila”, wytrzymałego metalu używanego w robotach i zbrojach bojowych. Po latach treningu, bracia Elric wyruszają na misję odzyskania swoich ciał, poszukując Kamienia Filozoficznego - mocynej klejnotu, który pozwala alchemikowi przeciwstawić się tradycyjnym prawom Równoważnej Wymiany.

W miarę jak Edward staje się niesławnym alchemikiem i zyskuje przydomek “Fullmetal”, podróż braci pogrąża ich w rosnącym spisku, który zagraża losowi świata.

(2009) الخيميائي المعدني الكامل
FMA
FMA (2009)
FMA 2
FMA Brotherhood
FMA2
FMA: B
FMA:B
FMAB
Full Metal Alchemist 2
Full Metal Alchemist 2009
Full Metal Alchemist: Brotherhood
Full Metal Alchemist: Brotherhood
Full Metal Alchemist: Fraternitate
Fullmetal Alchemist (2009)
Fullmetal Alchemist - Bratrství
Fullmetal Alchemist 2
Fullmetal Alchemist Brotherhood
Fullmetal Alchemist: Teräsalkemisti
Fullmetal Alchemist: Testvériség
HagaRen (2009)

Typ: TV

Sezon: Wiosna 2009

Kategorie: akcja, alchemia, alternatywny świat, anachronizm, antybohater, chibi, chimera, crossdressing, cyborg, demony, horror ciała, kanibalizm, komedia, na podstawie mangi, osiągnięcie pełnoletności, przygoda, przyjęcie, śmierć ukochanej osoby, spisek, współczesne fantasy