Fullmetal Alchemist (Netflix)

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BMmUwNDBkMGItOTJlMy00ZDY0LTk1N2UtMGQ1MzVjNTgwNzI5XkEyXkFqcGdeQXVyNDQxNjcxNQ@@.V1.jpg

Co myślicie o tej ekranizacji? Jak dla mnie, to zdecydowanie lepsze wykonanie, niż przy Death Note. Tu przynajmniej zachowali prawie cała oryginalną fabułę. Nawet przyjemnie się oglądało :D Tylko te włosy Eda i ta cała azjatycka gra aktorska XD

Jeszcze nie oglądałem, ale poluje na aktorskiego Bleacha, FMA to polowanie poboczne. Trailery są obiecujące.

Dla mnie to był dramat :<

Moja depresja dostała depresji jak to zobaczyłem… Do teraz mnie boli death note… Jestem ciekaw jak to długo będzie trzymac.

Boję się to ruszać, każdy film aktorski na podstawie anime z którym miałem styczność, to jest jedno wielkie nieporozumienie :|

Słabo mi po seansie…, mdleję… czy ktoś to widzi?

Film jest zrobiony dobrze ze strony wizualnej(znaczy efekty są spoko), ale kwestia fabuły to już inna para butów, chyba że był na podstawie 1 anime. Ktoś oglądał anime i się wypowie?

Zetsu no teraz to już całkiem mnie zniechęciłeś xD

Oglądałam oba anime. Jest chyba na podstawie FMA: Brotherhood. Niestety, przypomina film o cosplayerach i nieumiejętnie zgnieciono całą fabułę FMA próbując chaotycznie połączyć różne wątki i przedstawić je w dziwnym streszczeniu. Film miał potencjał, aktorzy też, ale po prostu lepiej gdyby tylko parę wątków przerobiono dokładnie, zamiast próbować wcisnąć po trochu z każdego, aż wyszło takie nic.

Mi się akurat film podobał. Jak przy Death Note wyłączyłam w połowie, to tutaj oglądałam do końca z ciekawością. Jest na podstawie mangi i wszystkie najważniejsze elementy zostały zachowane. Większość efektów specjalnych było dobrze zrobionych (tylko jeden strasznie kół w oczy). Podobało mi się to, jak Al został zrobiony, a Ed miał za bardzo rzucające się w oczy odrosty :)
W sumie myślę, że dla kogoś, kto nie znał wcześniej FMA to z filmem byłoby wszystko w porządku. Nie widziałam też za dużo japońskich adaptacji mang, by to porównać.