Fushigi Yuugi: Dai Ni Bu

Fushigi Yuugi: Dai Ni Bu

Po tym, jak Tamahome zostaje przywrócony do rzeczywistości jako Taka Sukunami, szybko spotyka ponownie Miakę Yuuki, co prowadzi do ponownego rozkwitu ich romansu. Jednak pojawienie się nowego ucznia w szkole Miaki, Ren Shigyou, zakłóca ich spokojne dni.

Nie mogąc znieść widoku szczęśliwych zakochanych, Shigyou korzysta ze swoich niecodziennych manipulacyjnych umiejętności, aby zyskać popularność i skłonić swoich kolegów do sprzeciwu wobec Miaki i Taki. Kiedy zwolennicy Shigyou nieoczekiwanie atakują parę, oboje spadają z dachu szkoły w czerwonym świetle i są przeniesieni do świata Czterech Bogów.

Taka i Miaka dowiadują się, że za ostatnimi wydarzeniami stoi zły demon. Co gorsza, Taka ryzykuje zniknięcie, chyba że odzyska wspomnienia swojego poprzedniego życia, które są przechowywane w siedmiu klejnotach. Dołączając do swoich dawnych towarzyszy, Miaka i Taka wyruszają w wyścig z czasem, aby odzyskać cenne kamienie, zanim będzie za późno.

brak trailera

El juego misterioso Fushigi Yugi OVA 2
FY OVA2
Fushigi Yugi - The Mysterious Play OAV 2
Fushigi Yugi OVA 2
Fushigi Yugi OVA: Dai Ni Bu
Fushigi Yugi: The Mysterious Play (1997)
Fushigi Yuugi OVA 2
Fushigi Yûgi - The Mysterious Play - 2
Fushigi Yûgi - The Mysterious Play - New OVA
Fushigi Yûgi - The Mysterious Play OVA 2
Fushigi Yûgi 2: Il Gioco Misterioso
Fushigi Yûgi New OVA: The Mysterious Play
Fushigi Yûgi New OVA: The Mysterious Play
Fushigi Yûgi: The Mysterious Play OVA (4 - 9)
Fushigi Yūgi: Dai Ni Bu
Mysterious Play OVA 2
Tajemnica przeszłości OVA 2
The Mysterious Play - OVA 2
Таинственная игра OVA-2
ふしぎ遊戯 第二部
ふしぎ遊戯 第二部

Typ: OVA

Sezon: Wiosna 1997

Kategorie: dramat, fantasy, historyczne, isekai, magia, manga, na podstawie mangi, przeniesiony do powieści, przygoda, reinkarnacja, romans, shoujo, sztuki walki