Fuufu Ijou, Koibito Miman.

Fuufu Ijou, Koibito Miman.

Jirou Yakuin, uczeń trzeciej klasy liceum, jest zakochany w swojej przyjaciółce z dzieciństwa i klasie, Shiori Sakurazaka. Z niecierpliwością czeka na praktykę małżeństwa, kiedy uczniowie są losowo dobierani w pary chłopiec-dziewczyna i muszą udawać małżeństwa, podczas gdy nauczyciele oceniają, jak bliscy sobie stali. Z kolei pełna życia Akari Watanabe marzy, aby zostać przydzielona do swojego crusha, popularnego i przystojnego Minami Tenjina.

Ku ich przerażeniu, Jirou i Akari odkrywają, że zostali do siebie przydzieleni, podobnie jak Shiori i Minami! Zdeterminowani być ze swoimi sympatiami, Jirou i Akari starają się zdobyć jak najwięcej punktów. Najlepsze dziesięć par ma bowiem prawo do wymiany partnerów - o ile obie pary są na to zgodne.

Fukomi
Fuufu Ijou, Koibito Miman
Fuufuijou, Koibito Miman.
Fuukoi
Fūfu Ijō, Koibito Miman.
More Than a Married Couple, but Not Lovers.
More than a Couple, Less than Lovers
More than a Couple, Less than Lovers.
More than a Married Couple, but Not Lovers
More than a Married Couple, but Not Lovers.
More than a married couple, but not lovers.
Presque mariés, loin d’être amoureux.
Presque mariés, loin d’être amoureux.
Presque mariés, loin d’être amoureux
fuukoi
Больше чем пара, меньше чем любовники
Больше, чем пара, меньше, чем любовники
แผนสมรสไม่สมเลิฟ
ふうこい
夫妇以上,恋人未满。
夫妻以上,恋人未满。

Typ: TV

Sezon: Jesień 2022

Kategorie: dramat, ecchi, fałszywy romans, gyaru, heteroseksualność, komedia, konkubinat, kuudere, lekkoatletyka, liceum, love polygon, manga, męski bohater, osiągnięcie pełnoletności, porządek achronologiczny, stopy, tematy lgbtq, trójkąt miłosny, żeński harem, życie rodzinne