G2A

G2A

https://www.g2a.com/r/wspomoz-nekron

Jest to strona(polska) która skupia się na sprzedawaniu gier czy kluczy do gier online od gracza dla gracza po najniższych możliwych cenach.
Przykład:
Crusaders Kings 2
Akurat teraz jest przecena na steamie 75%, lecz gra normalnie kosztuje 40 euro, przeliczając na asze to dobre ponad 100 złoty

A na G2A?
https://www.g2a.com/r/crusaders-kings-2-global
Ledwo 20 złoty, taniej nawet niż z promocją na steami 75%, a teraz pewnie myślicie skąd takie ceny? Że pewnie wszystkie te klucze czy gifty są z nielegalnego źródła, ależ skąd. Ludzie kupuje klucze na steamie ile tylko się da gdy są promocje, a wiemy że czasem raz na ruski rok są promocje nawet 90%, więc ludzie je kupuje i sprzedają odrobine drożej. (Tylko zawsze musicie przeczytać region czy to global czy ruski by potem się nie dziwić że wam nie działą klucz)

Jeśli sie niczego nie obawiacie to podczas zakupu by nie płącić naszego cholernego podatku VAT dajecie że jesteście spoza unii i potem gdy strone prosi was o podanie kraju to dajcie byle jaki(np: ja daje zawsze Norwegie).

Także ważna jest usługa shield która chroni was przed oszustwem gdyż jak coś wtedy nie zadziała to G2A da ci ‘odszkodowanie’, shield kosztuje zawsze z około 4 złoty, przy kupnie jakiś małych dlc do gier za 4 złote nie warto używać tej usługi ale przy większych zakupach zawsze z niej korzystajcie, chyba że chcecie ryzykować stratą 100 złoty.

Łatwiej mówiąc G2A to rynek gier gdzie możesz wszystkie gry kupić po ładnej cenie od innych graczy.
Zajebiście co nie?

G2A oferuje też usługe goldmine.

Usługa ta oferuje zarabianie kasy za prawie nic, czyli jak to? Dajecie gdzieś swojego reflinka, dzięki temu że osoba użyła twojego reflinka w plikach cookies zapisała się ta osoba i od teraz jak ta osoba coś kupi na G2A dołaczy do twojej drużyny i dostaniesz troszke pieniążków z kupna produktu, możę nie wiele, ale jak kilka osób z twojej drużyny będzie coś kupować zgarniesz sporo kasy, a jak te osoby same zaczną bawić się w goldmine to ty też będziesz miał z tego korzyści.

Przykładowy reflink macie na początku strony, to jest jeden z moich reflinków, nazywa się tak jak się nazywa bo sam go tak nazwałem.

Dużo by pisać o całym tym goldmine, a nie chce mieszać, więc dam linka do małego poradnika który dosłownie przeczytacie w pare minut.
https://www.g2a.com/goldmine/education/

Jeśli ktoś jest zainteresowany goldimnem itp to niech da mi znać a dam specjalny link dla znajomych XD
(Pewnie i tak nikt tym się nie zainteresuje i co za cebula ze mnie XD)

Słyszałem o G2A, kumpel chciał dla nich robić, ale ponoć jakieś skomplikowane umowy karzą podpisywac :D Nie wnikałem szczegóły.
Kupuje gry wyłącznie na nośnikach i uważam, że cyfrowa dystrybucja, bardzo negatywnie wpłynęła na jakość gier.
:-)

Wiele gierek już kupiłem przez G2A, i nigdy nie miałem problemu z otrzymaniem key’uf do gierek. Ceny są bardzo dobre, o wiele lepsze niż u konkurencji(nie mówiąc już o często kosmicznych cenach na steam). Tak więc sam polecam, bo to je dobre.
btw. teraz na muve są spoko promocje :)

Od siebie również polecam g2a. Zawsze dostawałem swój klucz, a tylko dwa razy skorzystałem z g2a shield. Pominę już to, że unikam płacenia złodziejskiego podatku.