Gakusen Toshi Asterisk 2

http://anime-odcinki.pl/sites/default/files/styles/okladka/public/okladki/CHHFBPJUgAApOqm.jpg?itok=Nzs0CbBW

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=28pD4wkg5vM

Gakusen Toshi Asterisk 2 jak sama nazwa wskazuje, to 2-gi sezon anime pod tym samym tytułem. O czym on jest? Jest to połączenie ecchi, komedii, haremu, naprawdę dużo haremu oraz przede wszystkim sci-fi. Skoro gatunek anime jest już przedstawiony, wypada chyba napisać, o czym to jest: Gakusen opowiada o losach pewnego ziomka, który wyjeżdża do pewnego miasta, aby się wzbogacić w celu prywatnym…poprzez wygranie turnieju na arenie.W ten sposób dołącza do elitarnej szkoły, gdzie zostaje przygotowany wraz z innymi osobami do wzięcia udziału w turnieju. Jak można się domyślić, protagonista pnie się w górę coraz szybciej, stając się sławnym, a co za tym idzie, wielu przeciwników ma mu to za złe chociażby dlatego, że wyrywa im panienki-jak już wspominałem to jest haremówka, więc nic dziwnego. W 1-szym sezonie mieliśmy przyjemność oglądać dobrze wykonane walki, wiele śmiesznych scen, wiele cycków…i jeszcze więcej cycków. Czy drugi sezon będzie lepszy? Czy może gorszy? Czas pokaże.

Podobnie jak 1. sezon Asteriska oglądało się nadzwyczaj przyjemnie. Nadzwyczaj przyjemnie do innych serii typu akcji/ecchi/harem. Ciężko cokolwiek więcej powiedzieć. Można wspomnieć, że zaprezentowano nam kolejny świetny opening. Jeśli już ktoś szuka serii ecchi/harem/akcja to zdecydowanie polecam. To jedna z lepszych pozycji z tych kategorii, które oglądałem. Trochę szkoda, że szansa na 3. sezon jest praktycznie zerowa. Zbyt niska sprzedaż niestety.

podeśle ktoś linka do drugiej serio z napisami pl?

Całkowicie się z Tobą zgodzę :) anime jest godne obejrzenia po to aby chociażby zobaczyć fajne walki i nie tylko (^-^). O niskiej sprzedaży nie miałem bladego pojęcia aczkolwiek fajnie byłoby kieeeeedyś zobaczyć 3 sezon tego animo. Reasumując anime otrzymało u mnie ocenę 7,5/10 ze względu na opening <3

Opening i walki to jedyne dobre rzeczy w tym sezonie, nawet elementy ecchi&haremu są słabo wykonane ;v