Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri

“Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri” to anime, które łączy elementy rzeczywistości i fantastyki. Główny bohater, Youji Itami, to oficer rezerwy Japońskich Sił Samoobrony i otaku, którego życie zmienia się, gdy w Ginzie pojawia się tajemnicza brama. Z niej wyłaniają się nadprzyrodzone istoty i wojownicy w średniowiecznych zbrojach. Po wstępnej inwazji, Youji zostaje przydzielony do specjalnej grupy, która ma przekroczyć bramę i zbadać nieznane terytorium, teraz znaną jako “Specjalny Region”. Ich misją jest nawiązanie przyjaznych stosunków z miejscowym cesarstwem, aby uniknąć niszczącej wojny.

Brama: Jak rozpętała się wojna międzyświatowa
GATE
GATE 奇幻自卫队
GATE 自衛隊 彼の地にて, 斯く戦えり
GATE 自衛隊 彼の地にて、斯く戦えり
GATE: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri
GATE(ゲート) 自衛隊 彼の地にて、斯く戦えり
GATE(ゲート)自衛隊 彼の地にて、斯く戦えり
Gate
Gate : Au-delà de la porte
Gate: Au-delà de la Porte
Gate: The SDF Fight Like This in Another Land
Gate: The SDF Fight Like This in Another Land
Gate: The Self-Defense Forces Fight Like This in Another Land
Gate: Thus the JSDF Fought There
Gate: Thus the JSDF Fought There!
Врата
Врата: Там бьются наши воины

Typ: TV

Sezon: Lato 2015

Kategorie: akcja, alternatywny świat, alternatywny wszechświat, anachronizm, bariera językowa, dramat, elf, elve, fantasy, isekai, kemonomimi, kuudere, magia, męski bohater, na podstawie lekkiej powieści, pistolety, przygoda, smoki, świat fantasy, współczesne fantasy

Zawsze chciałem co by było gdy by zaatakował nas świat fantasy. I tu to dostałem :smiley: wszystko jest zrobione tak jak powinno. Jak na razie po tych odcinkach co były stwierdzam, że anime jest warte obejrzenia. Za równo dla fanów militariów, ale też dla fanów fantasy.