Gdzie czytacie mangi online?

Wiadomo, czasem trudno odszukać ulubione mangi w papierowej wersji, chociaż wydawnictw mangowych jest w naszym kraju kilka, do księgarni trafia niewiele tytułów (Empik to już szkoda gadać), w moim mieście kiedyś był sklep z komiksami i mangi zajmowały tam sporo miejsca na półkach, sklep został zamknięty jakiś czas po mojej przeprowadzce do ów miasta. Szkoda.
Więc poniekąd jestem skazany na szukanie mang w sieci.
Najczęściej korzystam z Centrum Mangi, ale też ze stron grup skanlacyjnych np. Żółć. A wy?

Ja czytam zazwyczaj normalne, -not online, ale jak czasem przegapie jakiś tom czy cuś, mam apke na telefonie “manga rock” - ma ograniczenie do pobrania jednej mangi na raz, ale czytać online można tyle ile się chce.

Ja mangi czytam głównie po angielsku na stronie mangafox i na stronie imperialscans

Mangafox i Mangahere

Zasadniczo jak poprzednicy. Głównie Mangareader, czasem Mangafox, rzadziej mangagere, kissmanga i mangapark. Kilka razy mangatraders z którego pobrałem 3 mangi gdyż nie było innego znanego mi wtedy źródła. Ecchi/hentaie na hentairules, a wcześniej także Fakku.

Zasadniczo jest sporo stron z mangami, wystarczy wpisać konkretny tytuł w google i wyskoczą setki pozycji. Jeśli chodzi o polskie stronki to dawno temu jeszcze zaglądałem na mangalib, ale nie wiem czy dalej to żyje.

Powiedziałbym, abyście czytali papierowe, ale wiadomo, nie zawsze można i przede wszystkim to kosztuje.

A ja mam takie pytanie. Wie ktoś, gdzie znajdę całość mangi “Toshokan Sensou”? Wiem, że na centrum mangi jest tylko dwanaście rozdziałów po polsku, a na mangafox znalazłam trzy po angielsku. Szczerze mówiąc nie zależy mi na języku, większość mang i tak czytam po angielsku. Zależy mi na stronie, na której znajdę wszystkie dwadzieścia dwa rozdziały. Z góry dzięki :slight_smile: