Golden Kamuy 4th Season

Golden Kamuy 4th Season

Czwarty sezon “Golden Kamuy” to dalsza odsłona emocjonującego wyścigu o odnalezienie zaginionego złota Ainu. Grupa pełna bystrych i zdeterminowanych więźniów jest gotowa na wszystko, żeby zachować swoje tatuaże. Saichi “Nieśmiertelny” Sugimoto i Asirpa w końcu mogą wspólnie działać. Jednak spotkanie Asirpy z Kirorankiem i Ogatą Hyakunosuke trochę zmieniło jej ambicje i wzmacnia zapał. Na ich drodze pojawiają się nowe, intrygujące postacie.

Tymczasem załoga Toshizou Hijikaty fazuje swoje ruchy, aby zdobyć skórę o nieocenionej wartości, wdając się w niebezpieczeństwo przestępcy. Pomimo, że każda z grup posiada duże przewagi, nawet Pierwszy Porucznik Tokushirou Tsurumi - najpotężniejszy i najbezceremonialniejszy zawodnik - nie jest w stanie ruszyć naprzód bez pomocy Asirpy. Jego niepokojące plany na nieuchronne spotkanie są jednak wciąż tajemnicą.

Goka s4
Golden Kamui 4
Golden Kamuy (2022)
Golden Kamuy 4
Golden Kamuy Season 4
ゴールデンカムイ
ゴールデンカムイ (2022)
ゴールデンカムイ 4
ゴールデンカムイ 第四期
黃金神威 第四季
黄金神威 第四季

Typ: TV

Sezon: Jesień 2022

Kategorie: akcja, bakumatsu - okres meiji, bohater o silnym charakterze, detektyw, dramat, edukacyjne, gore, gra aktorska, jedzenie, komedia, na podstawie mangi, obsada dla dorosłych, obsada zespołowa, pistolety, przygoda, środowiskowe, wędkarstwo, zagraniczne, zwierzęta, łucznictwo