Gra w Króla [Ousama Game]

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c427e3986ef2.jpg

Manga naprawdę warta uwagi, poza może kilkoma według mnie chorymi akcjami (nie będę wymieniać jakimi żeby nie spoilerować) autor miał naprawdę świetny pomysł i na fabułę i na całą listę zadań…
Jestem wielką fanką tematyki : “tajemnice/zagadki” wiec u mnie ta manga ląduje n liście ulubionych i na pewno całą seria wyląduje na mojej półce z mangami!
Miłego czytania!

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/590ee39fb8c0.jpg

A ja mam wręcz przeciwnie. Zadania wyglądają jakby w 5 minut wymyślił je jakiś gimbus. Chociaż nie, bo obrażam teraz gimbusów. Czytałem całkiem niedawno, a nie pamiętam żadnej postaci. Nie wiem jakim cudem postanowili wydawać coś z tak niską oceną ma malu. Będę kupował tylko dlatego, że jestem fanem gatunku.

NIE POLECAM

No nie wiem, nie pomogę
Jestem po lekturze całości i… głowy mi to nie urwało. Postacie irytujące do granic moich możliwości, takie na “odwal się”, w każdym znaczeniu tych słów (nie ma tam postaci dobrze zbudowanej), a uważam siebie za człowieka cierpliwego i tolerancyjnego. Fabuła ma strasznie nierówny poziom, akcja kica sobie po kolejnych stronach zamiast gnać w szalonym tempie, słowem brak logiki w działaniu. Nie wiem co autor miał na myśli, ale powinien odstawić to co bierze.

Tak jak mój przedmówca
ODRADZAM

Ja lubię tą mangę i mam nadzieję, że wydadzą 2. część kiedykolwiek.

ale już jest drugi tom xd

a no lol, trzeba se kupic haha

Jak dla mnie manga jest dobra kiedy się człowiek nudzi i w sumie nie ma nic lepszego do roboty ALE ja już bym wolał liczyć nitki w koszulce niż płacić za to :v