Grabula!

Hej wszystkim!

Jakoś dzisiaj po południu (a właściwie to już wczoraj) wpadł mi pomysł na założenie konta na tym forum… więc z góry proszę o wyrozumiałość, jako że jestem dość początkujący w japońskich klimatach, nie wiem czy to tylko taka faza, czy jednak coś na dłużej, ale zobaczymy. Nowe towarzystwo zawsze się przyda
Choć nie lubię pisać o sobie, to jednak muszę się kiedyś przedstawić - jestem Łukasz, mam 24 lata, anime właściwie zacząłem oglądać dorywczo, ale to co mnie najbardziej wciągnęło, to romantyczne klimaty; choć może to dziwne “romansidło”, pierwszym anime jakie obejrzałem było Mirai Nikki, było też jednocześnie tym, które najbardziej mi się spodobało oraz zapadło w pamięć, no i wciąż mnie wzrusza

…tak, wiem, mam specyficzną definicję miłości :smiley:
Z tych nieco moim zdaniem normalniejszych, bardzo dobrze wspominam Toradora. Razem z Mirai Nikki, oba wzruszyły mnie praktycznie do łez.

Z muzyki nie znajdę pewnie nic, co spodobałoby się znacznej ilości osób; na codzień słucham speedcoru + ciężej, na chwilę wylądowałem nawet w klimatach HNW (harsh noise wall) i podobnych czeluści ciężkiej elektroniki, ale nie pogardzę też deathstepem, hardstylem czy nawet zwykłą muzyką house’ową. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki, lubię też robić taką muzykę; choć ostatnio nic nie rysowałem, może znów mi przyjdzie na to ochota; lubię to robić.

O forum dowiedziałem się właściwie przez wygooglowanie, był to pierwszy “strzał” - gratulacje, macie najlepsze pozycjonowanie ;)

To w sumie tyle - zobaczę jak mi się tu będzie siedzieć, jest to moje pierwsze forum o takiej tematyce.
Dzięki wielkie i pozdro! Szczerze, w sumie liczę na poznanie ciekawych osób :slight_smile:

Cześć! Skąd do Nas piszesz??

z Kielc, i jak na razie będę stąd pisał, bo nie mam zamiaru się wynosić, podoba mi się tu

Hejo :wink:
Lubisz w coś pograć?

owszem lubię, tylko głównie na singlu
chwilowa faza na GTA 4 - dawno nie grałem, w tle Simsy, czasem MC, Stalker, jakiś czas temu kupiłem Metro Exodus (Fallout mi się szybko znudził), niekiedy grywam w Postala na odstresowanie, jeszcze w Deus Ex, Splinter Cella, Watch Dogs, Anno 2070, Skyrim się kurzy, W40K odrobinę kojarzę… dużo by wymieniać
z gier multi to nie mam właściwie żadnego repertuaru, tylko MU Online, rzadko zajrzę w GTA 5
multiplayer mnie nie wciąga aż tak

Nie byłabym sobą,gdybym nie spytała- jaki jest Twój ulubiony trunek?? :D

nie piję w ogóle :slight_smile:
ale kiedyś gustowałem przeważnie w wysokoprocentowych

Kolejny abstynent, super:D

Oki, sporo AAA tytułów :wink: w japońskie gry nie grasz? :slight_smile:
Może Visual Novel romansidła by Ci przypadły do gustu :wink:
Fallouty też jakoś mnie nudziły :frowning: za to serię Metro bardzo lubiłem :slight_smile: Exodus jeszcze nie grałem ale 2033 i Last Lighta przeszedłem na Stalker Hard poziomie bez HUD’a i celownika :smile: