Gracie na czymś?

Dokładnie :D Ja przez 4 lata na lekcje chodziłem :D

A ja doskonale gram na nerwach :D kiedys nawet zagram koncert :3

Tak jak podpowiedział Yankesss wstawiam filmik jak gram ^^ Satros drugi youtuber forum - 11 subów xD

https://www.youtube.com/watch?v=WdTA3IrqMQk

Kupiłem kiedyś gitarę od kumpla za 15 zł XDD ale jakoś nigdy do niej nie przysiadłem

Gitara elektryczna oraz własne struny głosowe :)

O ktoś to odkopał :3
Gram na wszystkim, ale głownie wiolonczeli.
Jak i wiolonczela to na skrzypcach sie szkolić zaczelam.
Klawisze, jak klawisze to pianino, fortepian, nawet akordeon.
Wszelaki rodzaje gitar i Felcik poprzeczny ale jestem słaba na nim :v a no i na nerwach, naturalnie

No to nieźle. Nie lepiej jednak zabrać się za kilka rzeczy i być w tym naprawde dobrym/najlepszym? Na klawiszach też coś potrafię, jednakże jestem typowym improwizatorem. Tak, tak…komponuję a przynajmniej próbuje :)

Tak jak już mówiłam. Głównie gram na wiolonczeli, już sama nie wiem ile ale długo.
To mój główny instrument, z nim dążę do perfekcji.
Można powiedzieć, że pianino jest drugim instrumentem, na którym uczę się szczegółowo.
Było dla mnie obowiązkiem nauczyć się na nim grać jak chodziłam do szkół muzycznych.

Reszta jest dla rozrywki.

Aczkolwiek jeśli ma się wprawę w smyczkach, jak np. ja tutaj na wiolonczeli, to porzępolenie na skrzypcach czasami to nic trudnego, ale nie zawracam sobie głowy uczeniem się gry na każdym jak wirtuoz. Wiolonczela ma dla mnie największe znaczenie.

*Komponuj, komponuj. Kiedyś może podeślesz jakieś nutki zrobimy duo :D :D

A jak już śpiewasz, to sama dla siebie, czy dla innych także? Nie sprawia Ci problemu śpiewanie dla garstki osób? A dla większego grona? :D

Ja lubię sobie pośpiewać, ale we własnym towarzystwie, lub najbliższych. Tylko kilka razy zdarzyło mi się to robić publicznie, z przymusu, bo muzyczna :v

Też tak myślałam, że tak jest. Tak, masz racje…struny z reguły są do siebie podobne. Czasami gdy słyszę instrumenty smyczkowe…łzy napływają mi do oczu.
Oczywiście, że kiedyś podeślę, tylko jeszcze czeka na mnie Soundcloud. Z tym duetem nie zaprzeczam, wszystko może się zdarzyć :)
A co do śpiewu przy publice, z tym jest różnie. Wynika to pewnie z nieśmiałości, ale po występie często się okazuje, że strach był nie potrzebny. Zamierzam zacząć działalność na yt by patrzeć na swój postęp i zwiększyć samoocene.

Gram na nerwach. :panda10:

Do tego brztekam na gitarze i dmucham w harmonijke.

Chciałabym zaktualizować, poza wiolonczelką, gitarką, pianinkiem, skrzypcami, fletami i całą resztą dodaje
ŁOPATĘ I MIOTŁĘ <3

To mój nowy cel
Załączam filmik :

Gram na basie i tylko na nim. Nie jestem wybitny i jamować jeszcze nie potrafię. No i nikt mnie nie słyszy, to też boli

Beatbox, Czasami też na komputerze coś próbuję zrobić chociaż mi nie wychodzi. xD

raz się chciałem nauczyć grać na pianinie czy fortepianie xd
to kupiłem se keyboard ale nic z tego w końcu nie wyszło :p
popróbowałem trochę i teraz leży na szafie :)

Szarpie druty na elektryku w bandzie, zresztą co tu mówić, lepiej słuchać :P :

Naaaaaaaajs,a ja byłam pewna,że ja jestem mistrzem…w graniu na nerwach :v ps,wokal zbyt spokojny do melodii, trochę jak spokojne Avenged Sevenfold

Całkiem niezle i miło się słucha :P

Co do Mrozmana, bardzo ładnie gracie ^^. Wokal nie jest zbyt spokojny, dużo zespołów robi że gra mocno, a wokal “na cleanie” choć ja lubię oczywiście growl Death Metal i takie tam :D . Dobre pierwsze wrażenie to rb i przesłucham kilka innych piosenek bo są fajne ^^. A ja gram głównie na gitarach wszelkiego typu choć najbardziej lubię elektryczną ^^. Lubię też grać na perkusji ale tego akurat jeszcze nie umiem :’) . Czasem gram na klawiszach (jak są oznaczone najlepiej :’) ) ale moja gra na klawiszach polega na przekładaniu dźwięków z gitary na klawisze :’) i wtedy coś gram dopiero :’). A i chciałbym elektronicznie się nauczyć komponować dla zabawy ale uważam, że jak coś grać to lepiej na normalnych instrumentach. O i chyba grać na Basie ale to wygląda że gram na nim tak jak na gitarze zwykłej więc nwm czy to poprawnie xDDD.

Dobry klang na basie jest zawsze spoko ;-)
[youtube.com/watch?v=kU-lHs6QVrc

A gram sobie na flecie czasami, a co?