Grüezi

Przed chwilą założyłem konto na tym forum,bez żadnego istotnego powodu.
Nie będę podawał swojego imienia i wieku,ponieważ cenię sobie prywatność,wszak jeśli uda mi się nawiązać “głębszą” relację z którymś z użytkowników tego forum wtedy zapewne ujawnię się bardziej ale mniejsza na razie z tym.
Interesuje się jak wiadomo M&A,oprócz tego również pasjonuje mnie nauka głównie polityczna,chemiczna,biologiczna oraz historyczna.W dodatku od niedawna bardzo zainteresowałem się historią sztuki.
Jeśli chodzi o gatunek muzyczny to moim ulubionym jest metal i prawie wszystkiego jego podgatunki,chociaż dobrym rock’em nie pogardzę.
Na koniec dodam,że lubię czytać książki.Moimi ulubionymi są “Złodziejka Książek”,“Upadli” oraz “Baśnie Japońskie”.

Doberek jestem Aju, miło poznać.
Też uwielbiam chemię i biologię!
Wpadaj na czat, tam żyjemy no i życzę dobrej zabawy :D
(ale uważaj, czat ma czasami raczka)

Yo, Witaj na forum !
Też jestem nowy i wrażenia z forum są świetne więc polecam :D
Wbijaj często na chat pogadać.
(chociaż tak jak Aju wspomniała jest możliwy lekki rak XD )

Siemnakooooo!
Witam cie serdecznie na forum, w naszej małej rodzince :p

Jesli lubisz gry zagraj z nami w Shakes&Fidgers na miedzynarodowym swiecie “w8” - zapraszam!

Kilka pytań kontrolnych (jesli juz wyzej na cos odpowiedzialas, to sorki - pytania u mnie sa standardowe wstawiane metodą “kopiuj - wklej” tylko z lekkimi modyfikacjami)
Jak trafiles na animes.pl?
Widziales może serie “No game no Life?”, “Sword Art Online” oraz “Fairy Tail”?
Jesli tak, to co sadzisz o tych seriach?
Czytujesz moze mangi?
Masz jakies ulubione tytuły?
Ulubiony nightcore?
Kawa czy herbata i ile cukru?
Ulubiona pora roku?
Ulubiona potrawa?
I najwazniejsze pytanie!!
Umiesz narysować stożek?

Haha :)

Zapraszam Cię na czat i na konferecje skype <3 oraz mam nadzieje ze zostaniesz u nas dlugo…

Jak trafiles na animes.pl?

W sumie przypadkowo,szukałem portalu,w którym znajdę odpowiedź na nurtujące mnie pytanie,więc właśnie znalazłem to forum i spodobało mi się.
Widziales może serie “No game no Life?”, “Sword Art Online” oraz “Fairy Tail”?
Widziałem jedynie zwiastuny i openingi,choć FT obejrzałem 6 odcinków.Nie mogę ocenić podanych anime ale z recenzji moich znajomych wynika że są słabe i nie warto uwagi,wszak nie będę oceniał owych serii.
Czytujesz moze mangi?
Oczywiście,obecnie posiadam 63 mang w domu i nadal zbieram!
Masz jakies ulubione tytuły?
Napiszę Ci moją TOP 5:
*Uzumaki Spirala
*Doubt
*Prophecy
*Kuroshitsuji
*Spice and Wolf
Ulubiony nightcore?
*God is a girl
*Poison
*Endlich frei
*Dear You
*Forget me not
Kawa czy herbata i ile cukru?
Zdecydowanie herbata,wszak kawą nie pogardzę.Cukru 0,nienawidzę cukru w napojach :C,brr.
Ulubiona pora roku?
Ciężko stwierdzić,waham się pomiędzy zimą a latem.
Ulubiona potrawa?
Krewetki w sosie japońskim
Umiesz narysować stożek?
Tak,chyba każdy powinien posiadać elementarne umiejętności matematyczne C:

Aa <3 ja kocham mangi, czytam narazie od około 3 miesięcy ale na półce już stoi około 40 mang (oczywiście przeczytanych) często siedzę na CM i męczę skanlacje…
​​​​Więc będę Cię prosiła o pomoc przy wyborze jakiś fajnych tytułów, hmmm… co ty na to?

A co do FT, NGNL czy SAO… ja ci polecę te serie, z doświadczenia wiem żeby nie sugerować się czyimś zdaniem bo każdy lubi coś innego!
Np, oglądając vloga bukiego i słuchając jego recenzji o NGNL - nie zdecydowała bym się na obejrzenie tej serii ale…ale (!) mam swoje zdanie i swój rozum - obejrzałam i bardzo mi się podobała tą seria , naprawdę genialny czasoumilacz…

Jeśli chodzi o mangi to polecam Ci moją powyższą TOP 5,w dodatku wszystkie mangi mistrza horroru Junji Ito,mangę Judge,Another oraz jednotomówkę The Innocent.
Jeśli chodzi o anime to nie kieruję się opinią innych,słyszałem złą opinię ale ona mnie nie obchodzi,ponieważ nie oglądałem tych anime,więc nie mam prawa oceniać,wszak na razie oglądam 3 animce,toteż nie mam czasu na kolejne tasiemce :c.

Nie lubię horrorow :/
Tajemnice/zagadki, kryminał, Fantasy, sci-fi, romans i ten kierunek… lekkie gore jeszcze mieści się w granicy mojej tolerancji…
Z wydanych mang czytałam ostatnio np:
Dengeki Daisy, 7 Miliardów Igieł czy
Exitus Letalis…
​​​Ze skanlacji top40 na cm + wszystkie pokoleniu które mają mniej więcej +10 rozdziałów…
Coś w rej tematyce możesz mi polecić

Siemano :D Na pewno będziesz się tu świetnie bawił. Tytuły anime na których najbardziej się zawiodłeś?

Tajemnice/zagadki, kryminał, Fantasy, sci-fi, romans i ten kierunek

Prophecy,Doubbt,Judge oraz Spice and Wolf będzie idealne skoro horrorów nie lubisz :)
Tytuły anime na których najbardziej się zawiodłeś?
Najbardziej zawiodłem się Amnesia Tasogare,Inuyashia,Naruto Shippuuden oraz Durarara

Dziękuję ci bardzo, przejrze podane przez Ciebie tytuły - to pewne ;)

Pizz yoł chłopie!

Gulasz ugotujesz?
Poligamia? tak/nie

Laxiu- kolega ma baba bo potok coś na kształt gownoburzy więc ci nie odpisze…

Do Moderacji - czy nie było by lepiej zamknąć ten temat?

nie że coś ale że ma bana to wiedziałem przed tobą :v

Hej, zazwyczaj nie wypowiadam się w tematach powitalnych, ale jedna sprawa nie daje mi spokoju.
Jakie to uczucie sprawić, by w jeden dzień znienawidziło Cie całe forum? :3

Tego się już chyba raczej nie dowiemy

Co on takiego zrobił, że aż bana wyłapał tak szybko? o.O

Gulasz ugotujesz?
Poligamia? tak/nie

Oczywiście,tylko,który dodatek bardziej preferujesz do gulaszu: cyjanek czy metylobenzen?
Monogamia.

Jakie to uczucie sprawić, by w jeden dzień znienawidziło Cie całe forum? :3

Odpowiem Ci na PW,ponieważ nie chcę wywoływać dalszej nie potrzebnej dyskusji.

Co on takiego zrobił, że aż bana wyłapał tak szybko? o.O

Napisz na PW,jeśli chcesz uzyskać odpowiedź.

Witam

Mam nadzieję, że nie zniechęciłeś się na tyle by od razu nas opuszczać. Większość ludzi może i jest konfliktowa ale to dobre chłopaki i całkiem niezłe dziewczyny. Wyrażaj dalej swoją opinie i pozostań sobą, a reszta jakoś będzie. No i nie całe forum cie znienawidziło trochę kolega wyżej przesadził.

Pozdrawiam Vorzech.