[.//hack]Kolejność Oglądania

Witajcie specjalnie dla was ponumerowałem prawidłową kolejność oglądania tego aniem:)

opis pierwszego sezonu

To anime było długo przed sao więc można powiedzieć że od niego się zaczął vr:)

1.hack//SIGN
Praktycznie początek całej serii

2.hack//Liminality
Ova nawiązujące do animę niektórzy nazywają je 27,28,29,30 odcinkiem Sign

3…hack//GIFT
Również ova 31 odcinek.

4…hack//Tasogare no Udewa Densetsu
.hack//Legend of the Twilight Bracelet
.hack//DUSK

Wszystkie tytuły to jedno anime, ogólnie to anime łączy wydarzenia z signa ale osoby nie wytajemniczone nie zobaczą połączenia gdyż pomiędzy Dusk a sign jest gra na ps2 która łączy wątki.

5…hack//Roots
Tu zaczynają się schody, bo pojawia się alternatywny wątek hack//Quantum ale datowo roots był pierwszy. Wydarzenia mają miejsce w drugiej odsłonie gry .the world.

6…hack//G.U. Trilogy
Film łączący wątek roots warto przeczytać mangę po roots a dopiero potem obejrzeć film.

7…hack//G.U. Returner
Krótkie ova po filmie.

8…hack//Quantum
Jak już mówiłem wątek alternatywny

9…hack//Sekai no Mukou ni
Ostatnie, nie widzę powiązania oprócz uniwersum.

Dzięki Ci wielkie, miałem już zacząć jakiś czas temu ale nie chciało mi się doczytywać co pierwsze :P

Przyjmuje repy ;p a tak na serio dawno już chciałem ułożyć tą listę ;p
Ogólnie pomiędzy seriami są jeszcze gry na ps2 i mangi, ale tego już sam nie ogarniam na yt można znaleźć cut scenki i sobie uzupełnić fabułę

Fajnie Oka, dzięki. Też miałem się pewnego dnia za to zabrać :). Swoją drogą sama seria podobno jest niezła i nic więcej.

Kuroko bo seria jest bardziej dla ludzi co lubią zagadki, ludzie też nie doceniają serii gdyż oglądają nie w takiej kolejności jak trzeba wtedy nie widzą powiązań

Chciałem już kiedyś oglądnąć, ale nie wiedziałem w jakiej kolejności. Dzięki!