Hataraku Maou-sama!

Hataraku Maou-sama! https://animes.pl/uploads/default/original/2X/7/768bb97224924b705f743989ac1ebcc0f644e671.jpeg
ocena 0.0 0

“Hataraku Maou-sama!” to zabawna opowieść o Władcy Demonów, Satanie, który po niepowodzeniu w zdobyciu świata fantastycznego Ente Isla, zostaje zmuszony do ucieczki do naszego świata. Tracąc swoje moce, Satan przyjmuje ludzką postać o imieniu Sadao Maou i rozpoczyna pracę w lokalnej sieci fast-foodów. Właśnie tam zdaje sobie sprawę, że podbój Ente Isla to za mało - teraz planuje zdobyć Ziemię, zadowalając klientów jednego po drugim. “Hataraku Maou-sama!” to oryginalne spojrzenie na codzienne życie przez pryzmat pechowego władcy demonów.

!پادشاه دیوها، کارگر نیمه وقته
Demon Lord at Work!
Hataraku Maousama!
Hataraku Maō-sama!
Raja Iblis Nyambi!
Satan
The Devil Is a Part-Timer!
The Devil is a Part-Timer!
Князь тьмы меняет профессию!
Повелитель тьмы на подработке!
Сатана на подработке
ผู้กล้าซึนซ่าส์กับจอมมารสู้ชีวิต
ผู้กล้าซึนซ่าส์กับจอมมารสู้ชีวิต
はたらく魔王さま!
はたらく魔王さま!
打工吧魔王!
打工吧!魔王大人

Typ: TV

Sezon: Wiosna 2013

Kategorie: akcja, antybohater, demon, demony, fantasy, heteroseksualność, hikikomori, isekai, istota niebiańska, Japonia, jedzenie, komedia, król demonów, na podstawie lekkiej powieści, obsada zespołowa, uciekinier, współczesne fantasy, współpracownicy, ziemia, życie codzienne

Maou, Władca Ciemności jest już o krok od podbicia swojego świata Ente Isla, gdy na jego drodze pojawia się bohaterka Emilia. Kiedy jego wojska i on sam ponoszą klęskę zmuszony jest opuścić krainę wraz ze swoim generałem Alsielem. Obiecuje on powrót i objęcie władzy. Trafia do współczesnej Japonii, która rządzi się innymi prawami niż jego kraina.

Fragment pierwszego odcinka:

Władca demonów w współczesnej Japonii nie brzmi ciekawie? Do tego warto dodać, że seria ma ładną kreskę, troszkę akcji, mała dawka humoru (dobre anime na zimowe, nudne wieczory) - ocena 7/10 :smiley:

Jest to dziwne anime ale jednak fajna.Polecam.

Naprawdę polecam :smiley: Nie raz się przy tym uśmiałem, zwłaszcza gdy Maou powiedział że zamierza podbić świat pracując w McDonaldzie xDD Mam nadzieję że będzie 2 sezon, fabuła zakończyła się tak, jakby miała być kontynuacja :smiley:

Ja również polecam. Ten władca demonów jest taki śmiechowy a ten jego białowłosy podwładny jeszcze bardziej 10/10 <3

Zacząłem oglądać i to anime zapowiada się zacnie.