Hatsukoi Limited.

Hatsukoi Limited.

“Hatsukoi Limited” to anime o miłości, które bierze pod uwagę jej różne aspekty i wyzwania. Na pierwszym planie jest Ayumi Arihara, która marzy o tym, aby kochał ją jakiś chłopiec. Jej marzenie sprawia jednak, że zostaje uwikłana w poważne nieporozumienie z zastraszającym Misao Zaitsu. W dodatku zakochuje się w chłopaku, który okazuje się być młodszym bratem Misao, Mamoru. Wszystko to prowadzi do trudnych wyborów: czy trzymać się swojego pierwotnego pomysłu na miłość, czy podążać za tym, czego naprawdę pragnie? Tymczasem Ayumi nie jest jedyna, która boryka się z problemami związanymi z pierwszą miłością. Wszyscy jej przyjaciele także muszą stawić czoła wyzwaniom, które niesie ze sobą młodzieńcze uczucie.

First Love Limited
HatsuLimi
Hatsukoi Gentei
Hatsukoi Gentei.
Hatsukoi Limited
Компания «Первая любовь»
はつこいりみてっど
初恋限定
初恋限定.
初恋限定。

Typ: TV

Sezon: Wiosna 2009

Kategorie: ecchi, gimnazjum, głównie żeńska obsada, heteroseksualność, Japonia, kawałek życia, komedia, komedia romantyczna, liceum, love polygon, manga, na podstawie mangi, obsada zespołowa, osiągnięcie pełnoletności, prezenty, romans, shounen, szkoła, tsundere, życie szkolne

;;romans, komedia, szkolne, mózgotrzep;; Historia kilku dziewczyn i kilku chłopaków. Ich romantyczne uniesienia i komediowe wpadki.

Ninja approved

a to nawet ja polecę :3 lekkie romansidełko i świetna ta silna bohaterka XD