Hej :3

Cześć!
Mam na imię Weronika (jak widać). Pochodzę z Lublina, tutaj też mieszkam. Mam 21 lat (tak, wiem…nie wyglądam T_T), studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Fanką mang i anime jestem od kilku lat, ale to i tak stosunkowo krótko. Prowadzę bloga z recenzjami i nie tylko, na którego serdecznie Was zapraszam :heart: www.beauty-of-manga.blogspot.com :)
Nie jestem najlepsza w przedstawianiu się, więc mam nadzieję, że taki krótki opis wystarczy ^_^

Jacie kręcę buzia twoja to nawet ode mnie młodsza! haha :>
Jestem Ayu i miło mi poznać. Bawi się dobrze, zapraszam na czat.

Pytanie kontrolne, a właściwie to dwa.
Lubisz boczek?
Jak robisz kanapkę z szynką i serem, najpierw kładziesz szynkę czy ser?? (To definiuje jakim jesteś człowiekiem XD)

Witaj Weroniko. Też mam 21 lat (prawie bo 25 stycznia będę miała urodziny), grasz może w jakieś gry?

@Ayame - bardzo lubię boczek :3 A co do kanapek - nie bardzo przepadam za połączeniem sera z szynką (chyba, że w tostach :heart:), ale w ostateczności najpierw kładę ser a potem szynkę ^^
@Neko Majo - jeśli już w coś gram, to czasem w Wiedźmina 3 na PS4, czasem także w Simsy ^
^ A tak to raczej za bardzo nie gram, chyba, że znasz jakieś gry warte polecenia ^_^

Bardzo lubię boczek :3 A co do kanapek - nie bardzo przepadam za połączeniem sera z szynką (chyba, że w tostach ), ale w ostateczności najpierw kładę ser a potem szynkę ^_^

Jeśli już w coś gram, to czasem w Wiedźmina 3 na PS4, czasem także w Simsy ^^ A tak to raczej za bardzo nie gram, chyba, że znasz jakieś gry warte polecenia ^^

Co myślisz o poligamii?

Potrafisz gotować (rosół)?

Witam cie serdecznie

Masz może mala?

Ulubione anime?

Widziałaś zankuyou albo zetsuen?

Polecam TG1 i TG2 najlepsze animu lepsze od mangi 10/10

Jestem raczej zwolenniczką monogamii, ale jeśli ktoś woli mieć kilka partnerów/partnerek - nic mi do tego. Nigdy nie zaglądam ludziom do łóżka ;)
Potrafię gotować nie tylko rosół ^^
Mala założyłam nowego - zaraz podam linka :D
Ulubione anime - Naruto, One-Punch Man, One Piece…
Nie widziałam niestety.
Dziękuję za polecenie - zapewne skorzystam z podpowiedzi ^
^

Zacznij od TG <3 a me ulubione to zetsuen i zankuyou zapraszam również na mego mala

Witaj, chciałem już na starcie zadać moje kontrolne pytanie-Czy oglądałaś/lubisz/co sądzisz o TG, jednakże pewna osoba mi na to nie pozwoliła, bo mnie przegoniła(nie pozdrawiam tego użytkownika) więc jestem zmuszony zapytać o moje drugie kontrolne pytanie-czy lubisz oglądać seriale? Jak tak to jakie widziałaś, jakie są twoje ulubione?

Lubię oglądać seriale, jednak nie oglądam ich wielu. Ostatnio wpadłam na genialny, oryginalny serial na Netfflixie - BoJack Horseman. Jeśli nie przeszkadza Ci wyjątkowy, czasem wulgarny, rubaszny humor - serdecznie polecam :D

Witaj, z tej strony Piotrek, miło Cię poznać. Mam nadzieję, że pojawisz się na czacie, a także będziesz uczestniczyła w naszych konferencjach. Życzę Ci miłej zabawy na forum :).

Siemanko
Jestem mistrz mam 25lat i jestem niemoralnym sumieniem

Mogę cię porwać?

Skąd wiesz o forum?

Lubisz ecchi?

Czy uważasz, że świat jest na krawędzi wojny?

Kiedyś obczaje, teraz i tak oglądam Supernatural oraz Rzym, oba polecam ;)

No cóż. Gier ogólnie znam sporo… A czy wartych polecenia… to zależy. Zależy co lubisz.

Porwać lepiej nie, mój man mógłby się wkurzyć >.<
Forum znalazłam u wujka Google, wpisując frazę “manga anime forum” ^_^
Ecchi nie przeszkadza mi, czasem nawet lubię tego typu humor.
Czy świat jest na krawędzi wojny… myślę, że każdy z nas prowadzi sam ze sobą swego rodzaju wojnę. Większych nam nie trzeba. I oby do takich nie doszło już nigdy.

Lubię różne gry. Ale raczej nie poświęcam im aż tak dużo czasu :D

Hejciaaaaa ^.^ Jestem Eiu :D Jako że czuję się dzisiaj jakbym stanęła na drodze czołgu masy pytań nie będzie <ciesz się> XD Tylko od siebie polecę grę hots :-) zagraj ze mną! ^.^

Yo
Ciekawy ten blog, pisz dalej
Powodzenia :)

Ehhh , jako ze forumowi spece juz i tak zadali mase pytań , to mi juz za bardzo nic nie zostalo xD Od siebie dodam tylko ze duzy plus za boczek , ale popracuj nad serowo-szynkowymi kanapkami… robisz to źle ! xD Fajnie by bylo gdybyś odwiedzala czasami czateł :3 Ah , no i witaj na forum ^^

Dziękuję bardzo, cieszę się, że ktoś docenia to, co robię ^_^

W ogóle dzisiaj pytałam znajomych jak oni robią kanapki. Wywołałam ogromną dyskusję XD Nawet dołączyła się jakaś pani w autobusie XD
Na czacie byłam wczoraj jakiś czas - jesteście mega! <3 Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum ^_^ Mam nadzieję, że fakt, że robię kanapki troszkę inaczej niż Wy nie wykluczy mnie z Waszego towarzystwa :D I bardzo się cieszę, że podoba się Wam mój blog - to dla mnie wiele znaczy <3 <3 <3