Hej hej tu korusee

Cześć forumowiczom, niedawno skończyłem 21 lat i jestem z województwa pomorskiego. Nie wiem dokładnie ile lat temu zainteresowała mnie kultura japońska, ale skończyło się na tym, że mam kilkaset obejrzanych anime, kilkadziesiąt przeczytanych mang i novelek. A i mam kitka jak samuraj , plany na podróż do Tokio i uczę się powolutko japońskiego haha. Zdaje sobie sprawę, że znajdą się więksi wariaci :D Byłem w zeszłym roku (albo w tym hmm) na konwencie w Gdyni, może się minęliśmy? Jeszcze zerknę na wzór, zobaczę co pominąłem. Ulubione anime to ogólnie isekai’e. Jeśli chodzi o muzykę to szukam w niej jakichś wartości, a o stronce dowiedziałem się, gdy próbowałem reklamować swoją, więc jestem tu na czarnej liście :smiling_imp: Pozdroo

2 polubienia

Witaj!
Miło Cię poznać: )
Mój facet też ma kitę jak samuraj:D
Jakie jest Twoje ulubione jedzonko?
Pozdrawiam!

Kitę zapuszczam prawie 2 lata, także coś już tam jest :D W 2024 planuję oddać włosy charytatywnie, ciekawe czy wytrzymam, ale nie jedna kobita będzie patrzyła z zazdrością na bujne włoski haha
Ulubione jedzonko to akurat nie japońskie, a po prostu kotlety, bo to pierwsze jedzonko, które nauczyła mnie robić moja kochana mama :>

Kotlety jakie ? Schabowe, z kurczaka?
A ulubiony trunek i fast food ?

heja
też miałem długie do niedawna, po 10 latach przyszła pora ściąć bo samuraja to to już dawno przerosło :smiley: może Twoje też ktoś kiedyś będzie nosił, sama ta świadomość wywołuje specyficzne uczucia
co to za muzyka? pochwal się, to z pewnością ktoś obada