Hej jestem Igoruxx

Hej wszystkim nazywam się Igor mam 17 lat i interesuje się anime od 1,5 roku.
Moimi ulubionymi tytułami są : Shingeki no Kyojin, Shigatsu wa Kimi no Uso, Death note i do tej listy dodałbym jeszcze jeden tytuł ale to bardziej z sentymentu bo było to moje pierwsze anime czyli High School DxD
Jeśli chodzi o ulubiony gatunek czy coś to nie mam ulubionego uważam, że każdy gatunek ma coś do zaoferowania
Lubię również grać w gry najbardziej w całą serie uncharted, Wiedzmina 3 i the last of us. Lubię również gotować czasami próbuje sił w kuchni japońskiej.
Lubię również grać w piłkę , hokeja i pływać
Kiedyś próbowałem grać w shogi i Uwielbiam psy

2 polubienia

Witaj, widzę że całkiem niezła lista zainteresowań, oj tak, piłka nożna, gdybym nie był boomerem, też bym chętnie pograł. Hokej, łooo, fajne, ja tylko na łyżwach jeździłem, i na pewno nie przypominało to jazdy figurowej…Pływanie też na plus, kręgosłup będzie miał dobrze, płuca też. No widzę, że mamy w miarę aktywną osobę.
Widzę, że świerzak w świecie animacji, trochę ci tego zazdroszczę, bo cała masa genialnych serii/filmów przed tobą, aczkolwiek takie Shingatsu to mega perełka, więc idziesz w dobrą stronę(imo).
Gotowanie, tak, fuck yeah, kolejna normalna osoba która nie chce polegać na skillu mamusi, ucz się ucz, bo w dorosłości dobry homemade posiłek to klucz! W Shogi chciałem się nauczyć, ale jakoś po 10 minutach ogarniania zasad, stwierdziłem że jednak odpuszczę, już na tym etapie byłem pewien, że nauka jest nieuzasadniona, bo nie miałbym z kim grać, co najwyżej mógłym oglądać jakieś topowe turnieje i się tym jarać, ale wolę oglądać turnieje szkół japońskich w łucznictwie :smiley: Przynajmniej nie muszę się intelektualnie przy tym pocić(akurat to nie jest godne naśladowania).
Tak czy siak, miło poznać. Od razu mówię, tutaj sporo boomerów. Kto w 21 roku wchodzi na forum?

Miło mi cię poznać! Też lubię te anime!
Ale na Shigatsu wa Kimi no Uso to tak beczałam!
fajne zainteresowania naprawdę!
Ja jestem Alicja
miłego dzionka!

Mi również miło cię poznać. Jeśli chodzi o Shigatsu wa Kimi no Uso jest to nieliczne anime gdzie poleciała mi łza również życzę miłego dnia

nawzajem miłego dnia oraz tygodnia!

Także zaczynałem od HighSchool i też jestem od niedawna, może dwa miesiące. Miło Cię powitać

Hejo fajnie cie poznać!

Siemanko,
Miło cię poznać, masz fajne ulubione tytuły i mam nadzieje że będziesz się tu dobrze z nami bawił
Pozdrawiam,
Adrian :smiley: