Hej wszystkim

Cześć. Jestem Ewa i mam 30 lat. Anime oglądam od 16 lat, chyba żeby liczyć od pierwszych obejrzanych odcinków Sailor Moon, to wtedy od 25. Najważniejszym dla mnie anime na zawsze pozostanie Naruto, ale za najlepsze uważam Fullmetal Alchemist Brotherhood i Boku Dake ga Inai Machi. Oglądam większość gatunków, oprócz isekai. Słucham rocka, muzyki alternatywnej i elektronicznej. Interesuję się archeologią (to też mój zawód), historią i psychologią. Mam nadzieję, że forum trochę pożyje, bo od wielu lat z nikim nie rozmawiałam na temat anime, a nie odpowiada mi komunikacja przez portale społecznościowe.

1 polubienie

Witam. Niezwykle cieszy mnie twoja i innych nowych obecność tutaj. Wreszcie coś się znowu zacznie tu dziać.

Hej, fajnie że jesteś. Mam nadzieję że zostaniesz dłużej na forum i się tutaj trochę rozkręci. Życzę miłego pobytu na forum ;)
Co do pytań:

• Lubisz boczek?
  • Co myślisz o smokach?
  • Skąd nadajesz?
  • Zbierasz mangi?
  • Jaką polecasz książkę z psychologii?
  1. Lubię, ale nie jem zbyt często.
  2. Smoki są spoko, zarówno europejskie, jak i azjatyckie.
  3. Z Koszalina.
  4. Kupuję tylko Kuroshitsuji i Sherlocka, mam też całą serię “Are you Alice?”. Mam dosyć sporo książek (powieści i archeologicznych) i nie mam miejsca na mangi.
  5. Aktualnie czytam “Jak rozpoznać psychopatę” Marka Freestone’a, bardzo ciekawa książka. Częściej jednak czytam artykuły naukowe niż całe książki.
1 polubienie

Oho czyli od teraz będę musiał ukryć moją prawdziwą naturę;p

O tak, od teraz musisz się ukrywać ze swoim prawdziwym “ja” :D