Hej :)

Hej :) Nazywam się Ola i mam 16 lat. Lubię czytać książki ( głównie fantastyka ), słuchać muzyki ( preferuję cięższe brzmienia ) , uczyć się języków obcych ( niedawno właśnie wzięłam się za japoński ), oglądać przeróżne produkcje telewizyjne ( serio, od filmów fantasy, akcji, poprzez dramaty i komedie, na głupich telenowelach i serialikach dla dzieci kończąc ) i oczywiście anime, które odkryłam trzy lata temu i które wciągnęły mnie w ten cały japoński świat. Ulubioną serią na chwilę obecną jest One Piece, z którym właśnie zaraz będę na bieżąco.
Ostatnio przeanalizowałam wnikliwie swoje życie i stwierdziłam, że wieje w nim nudą i zapragnęłam coś zrobić, poznać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Więc wpisałam " Forum dla fanów anime " i oto jestem. Trzeba w końcu od czegoś zacząć :) Mam nadzieję, że się dogadamy .Jak macie jakieś pytania, to walcie śmiało.

No…
Ja tez jestem Ola
Tez mam 16 lat xDD
Ojaaaaa śmieszkowo :P
Ulubiony kolorek ?
Co myślisz o tatuażach ?
Lubisz Mozzarelle ? No, ja kocham :P
No to chyba tyle !
Miłego dnia… i wpadaj na czateła !
A ! I dlaczego 77 ?

Yo!
Benek jestem.
milo poznać, lubisz alpaki?

Ulubione kolory to czarny, fioletowy , niebieski i czerwony :)
Tatuaże są bardzo spoko i w przyszłości sama zamierzam sobie zrobić ^^
Lubię mozarellę :D
A 77 to tak z dupy wzięte XD

Witaj serdecznie!
Jakie było twoje pierwsze anime?
Lubisz smoki?
Masz jakieś kraje które chciałabyś odwiedzić?

Witaj na forum! Baw się dobrze i wbijaj na czat.

Widzę, że moje ulubione pytanie o smokach już padło, więc ja nie mam żadnych pytań :)

Elo, elo.

Baw sie z nami dobrze, wracaj często i udzielaj w postach i na czacie :)

Jaką lubisz muzykę?
Skąd nadajesz?
Lubisz boczek?

No siema!
Możliwe, że 77 z takich samych powodów dla których Spider jest 2023 :D jesteśmy specyficzną gromadką ludzi z wielu różnych kręgów społecznych ze wspólnym mianownikiem pewnego stopnia nienormalności, toteż nie zrażaj się okazjonalnymi “dziwnymi” tematami poruszanymi na czacie. Tak na prawdę jesteśmy ludźmi inteligentnymi ;)

Moje pierwsze anime to Naruto.
Smoki? Uwielbiam :heart:
Chyba nie będę oryginalna, ale oczywiście przede wszystkim chcialabym odwiedzić Japonię:D Oprócz tego USA, Argentyne,Chiny, Indie…a najbardziej w ogóle marzy mi sie podroz dookola swiata :)

Hej :)
Muzyka…Lubię różne odmiany rocka,metalu i punku.
Jestem z Dolnego Śląska ^^
A boczku…nie lubię :/

Zostałaś nawiedzona przez Spider2023. Udostępnij ten post 2023 razy a wtedy nie będziesz miała problemów z pająkami xD
Widzę Dolny Śląsk myślę Niucon. Wybierasz się może ? :D

Yo!
Gdyby nie to, że masz 16 lat, to bym powiedział, że jesteś w moim typie, bo bardzo lubię dziewczyny o imieniu Ola

Baw się z nami dobrze, nie zapomnij wbić na czat, zapraszam również na konfy jeśli Jesteś zainteresowana :3

@Zetsu, z tego co pamiętam, w Twoim typie jest Kicia xD

Ja kocham wszystkie kobiety

Nie wiem czy Kicie to ucieszy jak to przeczyta :), ale ok, nie spammy xD

Jestem słomianym wdowcem

BTW, Ola jaki jest twój ulubiony zespół?

Kurde z tymi pająkami to by się przydało, bo się ich panicznie lękam XD A Niucon…chciałabym, ale akurat w tym czasie wyjeżdżam :((( wracam 15 i się nie załapię :( ehh…

Książki>fantastyka czytasz może light novelki? :3

Baw się dobrze na forum :)

Hej:)
No czasem sie zdarza sięgnąć po jakąś novelke,nie powiem ^^

Hej a ty jaką muzykę lubisz dokładnie? Bo jest dużo gatunków :)

Cześć,siemanko !
Czy chciałabyś mieć moce jak w niektórych anime ??
Jeśli tak to jaką najbardziej, albo może podaj przykład w jakim anime chciałabyś być ;)