Hej ! 馃

jestem tu nowa, w艂a艣ciwie to mo偶e z godzin臋 temu odkry艂am to forum - i mam nadziej臋 pozna膰 tu na nowo 艣wiat anime. w swoim jak偶e nudnym 偶yciu obejrza艂am stosunkowo ma艂o anime (no, chyba, 偶e liczymy gniotki pokroju junjou romantica - w takim razie by艂o ich troszk臋 wi臋cej) i to g艂贸wnie sport贸wek - kuroko no basket, haikyuu, free i yuri on ice. potem troch臋 oddali艂am si臋 od wszystkiego, co by艂o z takimi tematami zwi膮zane. w tym roku zat臋skni艂am jednak za spo艂eczno艣ci膮 i tak oto postanowi艂am odpali膰 stare shindenowe konto i od艣wie偶y膰 nieco kissanime, co sko艅czy艂o si臋 na obejrzeniu pierwszego sezonu bnha (niech kto艣 zmusi mnie do obejrzenia drugiego ;-;) , ca艂ego kase san and morning glories i obecnie pocz膮tku noragami i irozuku: the world in colors. przychodz膮c tu chcia艂abym pozna膰 nowych ludzi, kt贸rzy popisaliby ze mn膮 nie tylko o anime oraz chcia艂abym pozna膰 wiele ciekawych produkcji, mo偶e nawet i mang, kt贸rych nie zawsze mia艂am ochot臋 czyta膰.

je艣艂i chodzi o mnie, to nazywam si臋 dominika, mam 16 lat, pochodz臋 z ma艂opolski i lubi臋 s艂ucha膰 ka偶dego rodzaju muzyki, o ile nie jest to rap/disco polo (tak, s艂ucham nawet kpopu). staram si臋 czyta膰 du偶o ksi膮偶ek (o ile mam czas) i cz臋sto siedz臋 z nosem w zupe艂nie niepotrzebnych ciekawostkach. do tego mam a偶 trzy koty i wielk膮 ch臋膰 poznawania nowych ludzi :smiling_face_with_three_hearts:

Witamy i wpadaj na nasz czat, taki guziczek po prawej stronie ekranu na g贸rze :smiley:
Lubisz fantasy?

Hejka, szanuje za sport贸wki te偶 bardzo lubi臋 :smiley: je艣li chcesz popisa膰 z lud藕mi to najpr臋dzej na czacie mi艂ego pobytu i pytanko, wlewasz kepucz to 艣rodka tosta czy na niego?

Witaj na forum!
Wed艂ug mnie rap jest mniejszym z艂em w por贸wnaniu z kpopem.

No hejka!
Mam nadziej臋, 偶e si臋 tu szybko odnajdziesz :smile: Wbijaj na czat to poznamy si臋 lepiej.
Masz jakie艣 ulubione ksi膮偶ki? :D

Cze艣膰 !
Te偶 du偶o p贸藕niej si臋 przekona艂em do mang, teraz tyle tego przeczyta艂em/czytam 偶e nie zlicz臋 :D
Seriale jakie艣 ogl膮dasz ?

Witam ponownie XD
Poprosz臋 zdj臋cia kotk贸w!