Heja, cześć i czołem!

Szukałam sobie anime o samurajach i trafiłam tutaj :o Jednak niezbadane są ścieżki Internetów.
Jestem Ikigai. Albo Iki, w sumie wszystko jedno. Mam za sobą 21 wiosen i tak sobie spędzam dzień wolny na oglądaniu anime. Książki pochłaniam jak jedzenie, tracę siły do życia w Lidze Legend, coś tam próbuję w Wiedźminie (dopiero co prolog przeszłam, jeszcze kawał drogi do końca), lubię pączki.
Hm, ulubiona postać? Chyba Shinobu z “Bakemonogatari”. Łączy nas miłość do pączków!
Próbuję swoich sił w pisaniu. W sumie piszę już sporo lat, bo jakieś 8 wychodzi (zleciało błyskawicznie). No ale jakiś czas temu postanowiłam spróbować sił w pisaniu fantastyki i to akurat nie takie łatwe ;-;
No, w każdym razie dzień dobry wszystkim, jeśli oczywiście ktoś tu jest! :smiley:

1lajk

Dzień dobry!
Skąd jesteś?? :slight_smile:

Jest sobie takie miasteczko niedaleko morza, Koszalin się nazywa. I pod tym miasteczkiem jest takie miejsce, gdzie cywilizacja jeszcze nie dotarła. I tam jestem ja :smiley:

1lajk

To dobrze, że chociaż internety tam macie :smiley:
Ulubiony trunek??

Herbata. Najlepiej z dodatkami :smiley:
Alkohol źle na mnie działa, więc nie ruszam ;-;

Abstynentka?? To fajno :D

Nu, nie ma wyjścia. Ale jakoś specjalnie nie narzekam. Jak są ludzie fajni, to alkohol niepotrzebny :dancer:
A mamy tu jakieś czaty czy coś? Ja niezbyt ogarniam, w sumie technologia się mnie boi XD

Jest czat
A korzystasz z telefonu czy laptopa??

Z komputera :desktop_computer:

To niestety nie pomogę, nie wiem jak to wszystko tam wygląda

Eh, ja tu właśnie żadnego czatu nie widzę :frowning:

Na pewno jest, ale gdzie dokładnie to Ci nie powiem

Na telefonie czat jest na samej górze

Jak się telefon naładuje, to ogarnę :smiley:
A teraz ja zadam pytanie. Twój ulubiony trunek to…?

1lajk

Whisky z colą i piwo miodowe :slight_smile:

Pierwsze słyszę o piwie miodowym, ale brzmi pysznie ^^

To gdzie Ty żyjesz dziewczyno?!:o
Jest pyszne!

A Ty?!
No, mówiłam, że cywilizacja tu nie dotarła ;c Do miasta niby niedaleko, bo samochodem to chwila, ale jednak psy tyłkami szczekają. No, to w takim razie może raz zaryzykuję i spróbuję tego miodowego piwa. Aż ślinka cieknie :yum:

A ja?! A ja miasto doznań, czyli Poznań c:
Polecam piwo na miodzie gryczanym :slight_smile: Moje ulubione. Ale Łomża miodowa też nie jest jakaś najgorsza, chociaż to pierwsze ma zdecydowanie bardziej wyrazisty smak

O, Poznań. Moje marzenie. Na razie pozostaje mi liczyć na to, że mieszkania stanieją XD
Jeju, no teraz chcę spróbować miodowego piwa ;-;