(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Hejcia, jestem Dia~!

Hej hej~!! ^-^
Jestem Dia, ale to już chyba wiecie ≧◡≦
Moje ulubione anime to Chuunibyou demo Koi ga Shitai, the iDOLM@STER, Rozen Maiden, Shugo Chara :heart:
Lubię urocze anime które poprawiają mi humor ◕3◕ ale czasem nie pogardzę też poważniejszymi!
Zbieram trochę figurki i pluszaki od Sanrio, mam całkiem sporą kolekcję~ mam też dwa nesoberi Emilii z Re:Zero :heart:
Z innych zainteresowań uwielbiam lalki (mam nawet lalkę Hiny z Rozen Maiden~! :heart:), bardzo lubię vtuberki i dobrą herbatkę. (˘︶˘)
Lubię czasem pograć w gry, ostatnio wróciłam do osu! :3 mam nick diachan
Uczę się też rysować ^-^
Kiedyś chciałabym mieć króliczka :heart:
Mam wieczne 16 lat i jestem mahou shoujo :heart:^:heart: ale taką jak z Cardcaptor Sakura, nie jak z Madoki ^-^;;

To chyba tyle~! Bajo~!

2 polubienia

Witaj w umieralni :sweat_smile:

Powitać!
sporo ciekawych zainteresowań :smiley:
no i masz plusik za Chuunibyou oczywiście

1 polubienie

Cześć

Chuunibyou, o, widzę potencjał na kolejną osobę w kółku adoracji KyoAni.
Cytując z ani-plan:“0,5. No morality, anime was created for degenerates and to manipulate people with hate and patological/sociopathic ideas. 1 also goes to hentai by default. Obvious copyright stealing goes here too.” I see a woman of culture as well.
Widzę, że trochę pracki włożyłaś w swój profil, a także w opis, to dosyć rzadkie w obecnej erze skrótów myślowych. Z jednej strony propsy, z 2 szkoda, że raczej długo tutaj nie pobędziesz. Niestety muszę cię zmartwić, forumy obecnie odchodzą do lamusa, strasznie niski ruch, a będzie tylko gorzej(discord pochłonął wszystko co się da). Niemniej jak coś tam sobie pobazgrasz, jakąś reckę napiszesz, to chętnię się odniosę. :wink:

no siema

Hejcia wszystkim!! Dziękuję za tak cieplutkie przywitanie :heart:
Ale powiem wam szczerze, że chociaż forum powoli się starzeją i wiem, że wszyscy przenoszą się na discorda, ja jakoś nie mogę się przekonać :c nie umiem znaleźć na discordzie tego klimatu, czuje że nie mogę do końca wyrazić siebie tak, jak na forum… 。゚( ゚இ‸இ゚+)゚。
No i discordy bardzo często są martwe, bo każdy ma ich na pęczki >< dlatego chciałam właśnie odszukać jakiegoś forum i cieszę się, że jeszcze żyją!! :heart:

Mam bardzo podobne zdanie odnośnie discordów(choć też dostrzegam jego zalety), niedawno przejrzałem setki serwerów, ale niestety, albo były to już grupki wzajemnej adoracji, które natychmiastowo dystansowały się od nowych użytkowników, mimo że w opisie ZAWSZE mają coś typu “no chcemy nowyh użytkowników, wszystkich zapraszamy”. A jak już trafisz na serwer który nie jest grupką wzajemnej adoracji, to zazwyczaj pełny jest trolli, oraz osób o dosyć niskiej kulturze osobistej. W dodatku, idąc dalej ideologią discorda, mam też wrażenie, że forum nie ważne jakie by nie było, zachęcało do zabawy językiem, do napisania czegoś więcej, a także LEPIEJ. Discord strasznie przyspieszył komunikację, czasem kilkudziesięciu osób na raz, co doprowadziło do skrótów myślowych. Oczywiście, sam jestem na kilku na prawdę mega porządnych serwerach, treścią nie odbiegają od najbardziej fanatycznych forumkuf(a poziom recek vn’ek, filmów nie odstaje od filmwebuw i innych takich). Jednak takie serwery ZAWSZE są zamknięte oraz posiadają bardzo zgraną i kameralną ilość użytkowników. Trzeba kogoś znać, kto na nich siedzi, inaczej będzie się człowiek błąkał po setkach serwerów publicznych, które są tym samym, braindead community. No nic, ktoś tu na pewno będzie siedział, kilku użytkowników jeszcze tutaj wbija co jakiś czas, nowi czasem też się tutaj pojawiają, jednak zazwyczaj po paru dniach odpuszczają.

1 polubienie

Niestety, tak to już powoli wygląda. :c
Moje ukochane forum lalkowe też zakończyło żywot na tym, że przenieśli się na discorda i w sumie konwersacja ogranicza się do trzech wiadomości raz na pół roku (っ- ‸ – ς)
A tak, większość discordów albo świeci pustkami, albo trzeba odpisywać w ciągu paru sekund, nim zmieni się temat, przez co czasem nawet nie mogę nawet dobrze przemyśleć swojej wypowiedzi (ani znaleźć odpowiedniej emotki…), forum nie wywiera na mnie takiej presji. Dlatego postaram się tutaj przycupnąć na dłużej~! (⌒▽⌒)θ~♪

1 polubienie

Hej, hej … Witaj na forum! Szacun za uzupełnienie profilu.
Wzruszyłem się bo jeszcze nie widziałem by ktoś go tak uzupełnił.
Przeglądałem Twój profil i mam parę pytań:
-Lubisz bekon?
-Czy w tolerujesz smoki i elfy?
-Dlaczego tak nisko oceniasz anime?
-I dlaczego niektóre serie są bez oceny?
Pozdrawiam cieplutko.
b38e27402bc8accd4e9b313a1b567fa6

Hejo!! Cieszę się, że mój profil się podoba ^^

• Bekon jest spoko, chociaż nie jestem jakoś fanatyczką. Chociaż przyznam, że jak na wallpaper engine widziałam tapetę skwierczącego bekonu, to aż ustawiłam z ciekawości. xD (https://www.youtube.com/watch?v=tvGMLrw3Qd8)
  • Lubię smoki, ale elfy lubię bardziej~! Elfki również :heart: i wróżki, ojeju! W sumie wszystkie spiczastouszne istotki :heart:
  • Uważam, że anime oceniam bardziej dla siebie niż dla kogoś, więc czasem zdarza mi się nawet polecić anime, które oceniłam dość nisko, bo wiem że komuś innemu może przypaść do gustu. Oceniam anime według listy na moim anime-planet, w systemie “gwiazdek”, gdzie każda gwiazdka to spełnienie kolejnych wymagań ^-^
  • Niektóre serie są bez oceny bo zdarza mi się zapomnieć o ocenieniu anime… chociaż często lepiej ocenia mi się po czasie, bo ciężko ocenić na przykład zapamiętywalność serii, kiedy właśnie się ją skończyło (≧∇≦)
    Ja również pozdrawiam i też dodaję Kurumi do swojego posta :3
    (większość osób o tym nie wie, ale ta postać, Menhera-chan, nazywa się Nanase Kurumi i pochodzi z mangi Menhera Shoujo Kurumi-Chan~)

Uuuu… Czyli Wiedźmin 2 musiał być grany. Rozumiem że ścieżka Iorvetha?
Co do listy anime MAL nie odpowiadał? Mało kto korzysta z A-P.
9d2692b51ebf08955da879128c57ab69

Umm… w sumie to nie grałam w Wiedźmina, ahaha ^^; jeszcze przede mną~!
A co do MALa, to był całkiem spoczko, ale kupiło mnie, że na AP można oglądać od razu anime bo mają współpracę z crunchy ^_^
Wtedy automatycznie się dodają do listy i aktualizują~!
(poza tym ma przyjemniejszy i bardziej czytelny layout dla mnie… no i są challenge do oglądania anime!!)

wyślesz kiedyś jakiś swój rysunek czy jeszcze daleka droga?

a i czy słyszałaś o otome isekaiach?

2f1

https://twitter.com/Yuuzusia tutaj kiedyś kilka wrzuciłam, ale niestety nie są za dobre ><
Od tego czasu niewiele się w sumie poprawiłam :c aleee na pewno jeszcze się nauczę!!
Co do otome isekaiów… Bakatrina nie będzie jednym? ^-^ iii czytałam kiedyś… niestety nie pamiętam tytułu… o jakiejś dziewczynie, która się zreinkarnowała jako córka króla demonów chyba? I jej mama chyba była aniołem i anioły się nią zajmowały i pamiętam, że było super urocze ><

A to nie znam, ja czytałam Who made me a princess, Monster Duchess and the Contract Princess (to w sumie nie otome isekai lol), Death is the only ending for the villaness, Seduce the Villain’s Father, Lady Baby, Beware of the Villainess, A Stepmother’s Märchen, Actually, I Was the Real One, I Became the Hero’s Mom, Please Throw me Away itd. Ale to już nie mangi, tylko manwhy z Korei