Hejka! :D

Cześć, nie wiem w sumie za bardzo od czego zacząć… Jestem tu nowa, ale to chyba wiadomo. Kocham oglądać anime, czytać mangi, grać w gry i rysować. Cieszę się, że mogę należeć do tej niewielkiej społeczności jakim jest to forum.

Jeżeli chodzi o moje ulubione anime, to ciężko mi wybrać. Naprawdę dużo świetnych anime zasłużyło na miano ,Najlepsze". Za to jest tylko parę anime co mogłabym powiedzieć, że ,kocham" :smile: Napewno do tego grona należy ,Fairy tail" , ,Noragami" , ,Kimi no na wa" , ,Ao haru ride" , ,Akatsuki no yona" , ,Akagami no Shirayuki-hime", ,Violet evergarden" i wiele innych… No dobra, może więcej Kocham niż mi się wydawało ;) Anime pochłaniam niczym mrówkojad mrówki. Potrafię siedzieć tak długo, aż nie obejrzę całego sezonu.

Jeżeli ktoś chce popisać jestem chętna :) Uwielbiam dyskutować na przeróżne tematy, hah.

1lajk

Cześć! Jak Ci na imię? Ile masz lat i skąd do Nas piszesz? ;)
PS. Ja też kocham Kimi no nawa:D

Mam na imię Wiktoria i mam 16 lat, piszę z małej wsi spod Bydgoszczy :blush: Kimi no na wa to najlepszy film anime jaki widziałam :smiley:

A oglądałaś Koe no Katachi?

Oczywiście, było naprawdę dobrze zrealizowane, ale i tak nie dorówna Kimi no na wa’ie

Nie wiem jak Ty, ale ja płakałam D:
Wbijaj na czat ;)

Fakt, uroniłam kilka łez ;)

Cześć!
Rysujesz na papierze czy bardziej digital painting’iem się interesujesz? ;)

Rysuję tak i tak, uwielbiam oby dwie formy rysowania :slight_smile:

heloł.

z moich pytań to już wiem gdzie mieszkasz, wiec zostaje:
jakiej muzyki słuchasz?
lubisz boczek?

Pozdrawiam i zapraszam na czat gdzie też sie nic nie dzieje, ale czasem ktoś napisze XD

Muzyki słucham przeróżnej, co chwilę inny typ :slight_smile: Lubię :smile:

Jak lubisz boczek to myślę, że się jakoś dogadamy : p

Hej :smile:

Witom, wpadaj na czateł, świeża krew na pewno go rozrusza.
Czytasz książki?
Lubisz fantasy?
W jakie gry sobie pogrywasz?

Czytam książki i to bardzo dużo :slight_smile: Fantasy kocham! <3 W gry różne, jaka tylko wpadnie mi w moje łapki, ale najczęściej w RPG, obecnie próbuję przejść Assasin’s Creed odysey :smile:

Szanuje mocno za fantasy

Hejka, miło że do nas wpadłaś :) jak juz tematyka fantasy, to masz jakis swoj ulubiony tytuł? lub autora?

Ulubionego autora nie mam, czytam powieści wielu pisarzy ;) Ostatnio wykręciłam się w
,Summoner: zaklinacz" Taran’a Matharu :slight_smile: Pierwszy tom jest naprawdę dobry, mam nadzieję, że reszta tomów również mnie nie rozczaruje :stuck_out_tongue:

Hmm krasnoludy, elfy, orki i do tego przywołania demonów :sunglasses: to się nigdy nie nudzi :D Czytałaś może kiedyś jakąś light novelke?

Nie, bardziej oglądam ich ekranizacje, ale chciałam przeczytać ,Sword art online", anime bardzo mi się podobało, więc light novelka napewno jest również genialna :slight_smile: