Hejka, Hejka :)

Hej. Chciałbym poznać nowe osoby. Mam na imię Michał mam 19 lat. Kocham czytać Lovecrafta i Poego. Moim ulubionym autorem mang jest Junji Ito. Ulubione anime to: Shiki, TTGL, Steins Gate i inne. Ulubione postacie to Viral, Gamagoori Ira i Okarin. Interesuje się też tematyką snów. Mam małą grupkę przyjaciół (trzy osoby w tym dwie interesujące się mangą i anime) ale mi ona nie wystarcza dlatego szukałem jakiejś strony do zapoznania kogoś, nie koniecznie o tematyce mangi i anime. Możecie mi zadawać pytania o moje inne zainteresowania. Liczę na poznanie ciekawych i miłych osób.

Yo. Widzę że jesteś strasznie poważną osobą skoro witasz się tak oficjalnie. Powiedziałbym nawet że masz w sobie coś z prawdziwego Japończyka a to się chwali.

Dziękuję. Przyjaciele, czy też rodzina mówią mi także że jestem poważny. Może po części to przez wzgląd na moje niektóre zainteresowania ale może też przez to że często wyglądam na smutnego (choć nie zawsze jest to prawdą).

Witaj! :slight_smile: Skąd jesteś??

Z Jedlińska :slight_smile: (okolice Radomia).

To fajno, wbijaj czasem na czat :smiley:

Hej.
Lat 19? Szykujesz się na jakieś studia, czy do pracy? W sumie teraz to kiepska sytuacja gospodarcza zwłaszcza dla osób, które kończą szkołę, a chciałyby pójść pracować.

btw. Plusik za lubienie Viral’a.