Hejka wszystkim jestem tu nowy c:

Z tego co widze to na forum udzielają sie osoby starsze ode mnie więc może zaczne od przedstawienia sie po krótce. Niedługo wybije 17 wiosna mojego życia a anime oglądam od dobrych 8 lat. Moimi ulubionymi są na 100% dragon ball i bleach a z sentymentu lubie też ao no exorcist i sword art online które było moim drugim anime. Muzyki nie słucham jakoś szczególnie więc nie podam ulubionej nutki. Na codzień jestem lekko odseparowany od osób w mojej klasie ale to z powodu ich ciągłego imprezowania i picia do nieprzytomności. Lubie sobie czasami pograć w jakąś gierke a nawet programować co nieco. Poza tym uwielbiam planszówki. Co więcej moge powiedzieć? Na forum trafiłem szukając kogoś kto chciałby sobie ze mną pogadać/popisać a może nawet spotkać kto wie? Troche tego hest ale to tyle ode mnie c;

1lajk

Cześć!
A jak Ci na imię i skąd jesteś?? :D

Troche ciężko to wytłumaczyć… Mieszkam niedaleko ostrowa wielkopolskiego na wsi gdzie totalnie nie ma z kim sie spotkać. A na imie mam Mateusz chodziaż średnio lubie swoje imie :smile:

Ja mam na imię Dorota, miło poznać :slight_smile:
I nie lubię swojego imienia :stuck_out_tongue:

Ciężko znaleźć kogoś do pogadania a większość stron z forum a&m jest już nieaktualna i mało kto tam wchodzi :pensive:

Tutaj też różnie bywa, ale wbijaj czasem na czat

Hey :slight_smile: Super, że zaczynałeś między innymi od SAO. Pamiętam, że za młodzieńczych lat to anime było ze mną blisko i w pewien sposób ukształtowało moje myślenie na niektóre aspekty życia. Pomijając to, że teraz jak na to patrzę to troszkę zażenowania czuję :smiley: Programować mówisz? Tutaj pełno odizolowanych programistów xD Tutaj zawodowo chyba tylko Rota jest koneserką trunków, a ja naprawiam świat po swojemu :joy: Pewnie co do ludzi, którzy w Twoim wieku chleją, ćpają i co tam jeszcze ich wie, to ich unikaj. Lecz w Twoim wieku próbuj nawiązywać jakieś znajomości. Dorastasz, wchodzisz w wiek dorosłości i jak rozwiniesz w sobie introwertyzm, to nawet w pracy kiedyś będzie ciężko Ci zagadać do kogokolwiek już nie wspomnę o dziewczynach :joy: Się rozpisałem. Wbijaj śmiało na czat, może koledzy programiści znajdą towarzystwo do rozmów. A i obejrzyj Darker Than Black, bo to grzech nie obejrzeć. I polecam Gungrave i Rainbow Nisha też. Akurat dla Ciebie. O tym jak istotna jest przyjaźń w życiu :slight_smile: