Hejka

Imię:Dominik
Lat:14
Ulubione anime: Sakurasou no Pet na Kanojo, One Piece, No game No life, Log Horizon i HunterxHunter
Ostatnio obejrzane anime: No game no life
Co mogę powiedzieć jeszcze o sobie?: Jestem bardzo nudną osobą bez żadnego hobby, taki no-life.

Witamy w Koloni (pozdo dla kumatych)

Witam :3 Kilka pytań: Lubisz czekoladę? Ulubiony kolor? Czego słuchasz?

Nie przepadam za smakiem czekolady. Ulubione kolory to biały, czarny i czerwony. Co do muzyki nie słucham :c.

Oczywiście że interesuje się mangą i anime ale mi chodziło o coś odmiennego np. gra na gitarze czy hodowla rybek.

Chodzisz na siłkę ? Co myślisz o Dragon Ball Z ?

Joooł : o COCO cię wita, również nie mam życia - po nocach siedzę na fotce i macham rękoma by poprawić sobie humor. Phaś coś o tym wie ._.

Ktoś tak malutki jak i słabiutki jak ja na siłce apff, DBZ nie oglądałem :c.

A kto nie lubi masełka :).

W sumie za mlody jestes i na silke i na Dragon Balla. Ale DBZ polecam a jak nie chcesz byc cale zycie maly i slaby to w swoje 16 moze 17 urodziny jak jeszcze troche podrosniesz idz na silke

Obejrzyj jeszcze Steins;Gate i Sword Art Online czyli w sumie ulubione anime chyba wiekszosci tego forum

COCO nie nawiązuj do mnie tak często bo się ze wstydu spalę >///<
Anyways. Witam cię bardzo serdecznie na naszym skromnym (?) forum. Mam nadzieję że odnajdziesz u nas sens swojego życia ;)

Dziękuje za tak ciepłe przywitanie :D.

Siemanko wita kamkom
Grasz w jakieś gry mmo?

Siemcia Dominik, witam Cię na naszym forum :D @“Destroyer” co ty gadasz, już mając 14 lat Dominik może chodzić na siłkę, im wcześniej tym lepiej (choć bez przesady, ale te 14 lat to już imho git) :D

Hmm miałem zamiar grać w Rift ale coś mi się wali podczas łączenia z serverem, ostatnio poszukuje jakieś dobrego MMORPG jeśli ktoś ma jakieś godne polecenia to chętnie pogram.

Jedyne MMORpg jakie znam i podobno jest bardzo dobre to Star Wars The Old Republic

Cześć! no-life, nigdy nie miałeś ochoty tego zmienić?

Nie świat z którym mam do czynienia mi nie odpowiada :).

Phaś! Ale tak bardzo do siebie się zbliżyliśmy ostatnio <3

No tak tak…
Dopytam delikatnie.
Kojarzysz uniwersum Shin Megami Tensei?