Hejka

Witam wszystkich. Jestem Miyuki i interesuję się mangą i anime od niedawna. Głównie dzięki koledze który mnie zaciekawił paroma tytułami jak np School Rumble, Vampire Knight, czy Basquash. Lubię komedie i sci-fi. Zaciekawiło mnie szczególnie to ostatnie anime i z niego mam swój pseudonim. ^^ Mam nadzieję że miło spędzę tutaj czas. Jak macie jakieś anime godne polecenia to śmiało piszcie. ^^

Potrafisz gotować? Rosołek w szczególności?
Co sądzisz o poligamii?
Polecam Tokyo Ghule ale jedynie mange animu tylko przy okazji.
A tak na serio obejrzyj jeżeli nie widziałaś : Zankyou no terror, zetsuen no tempest,Code Geass,Saredemo,Gulity Crown to są takie móst wacz potem jeszcze coś dopiszę

(Nie wież w nic co ci tutaj mówią)

Hej jestem Ayu i miło mi Cię poznać!
Mam nadzieje, że Ci się z nami spodoba, nawet jeśli już zauważysz, że wszyscy są tutaj jakoś zakręceni :D

Lubisz boczek?
Jakbyś robiła kanapkę z serem i szynką, najpierw położyłabyś ser, czy szynkę?
Pytam kontrolnie, to bardzo ważne

Masz może my anime list?

To mój MAL może znajdziesz tam coś dla siebie do oglądania. Nie wchodź w mangi bo same yaoi :v

Witaj wśród nas! wbijaj na nasz chat, pytaj o co chcesz, my z chęcią ci pomożemy :P Jedna mała rada - uważaj na Laxty’ego :)

Eeee… No umiem gotować. O poligamii się nie wypowiem… Zerknęłam co to ten Tokyo Ghoul, ale podziękuję. Nie lubię takich rzeczy.

Hmm, tak średnio lubię boczek. Ser daję na wierzch. Dziwne trochę te pytania. xD

Ok, będę uważała.

Jak mówiłem nie wierz nikomu :v

Witaj na forum, nie przejmuj się pytania Laxa, bo zadaje je każdemu. Mam nadzieję, że miło spędzisz tu czas. Lubisz czytać książki?

Hej, miło Cie poznać. Wbijaj na czat, gdzie ja i Laxu robimy zawsze imprezy.
Lubisz keczup?
Jak jesz frytki to najpierw je maczasz w keczupie czy polewasz je keczupem?
Lubisz przedmioty ścisłe czy humanistyczne?

Witam jeśli masz jakieś pytania to śmiało!

PS: Co do gotowania, to mam zatarg z koleżanką a mianowicie, gdy gotujesz ziemniaki (bez mundurków) to sól wsypujesz na początku, czy pod koniec?

Zara, btw, fajnie by było gdybyś również swój wątek powitalny przygotowała. Taka tu tradycja, że jak ktoś nowy przychodzi to swój temacik zakłada.

Lubię, zwłaszcza przygodowe. Np. W 80 Dni Dookoła Swiata.

Eee, frytki lubię z sosem czosnkowym.

Aha… Na początku.

Cześć siemanko D:
Lubisz masło?
Jeśli zobaczysz czerwoną cegłę, to o czym pomyślisz?
Jeżeli 2+2 to ryba, a 3+3 to 8 to dlaczego po poniedziałku jest wtorek?

Hejka!
Jakiej muzyki słuchasz? Zapraszamy na wieczorne konfy :D

Lubię muzykę filmową, pop, rock, trochę metal. Jak nie będę zbyt zmęczona to wpadnę wieczorem.

eloelo pinć dwa zero ~~
Jakie masz marzenia??
Zapraszamy na czateł ~~

Marzenia, hmm. Być bogata i móc przeczytać oraz obejrzeć wszystko co tylko zechcę. ;)