Hejka!

Jestem tu nowy ale anime oglądam od bardzo dawna. Myślę że od czasów “Tajemniczych złotych miast” na TVP więc jak ktoś szuka ciekawych starszych tytułów to służę pomocą.
Ostatnimi czasy oglądam głównie lekkie tytuły, życie za bardzo daje w kość żeby dobijać się kolejnym Kaiba albo Kino no Tabi.

Witaj na forum! Skąd jesteś?? :slight_smile:

Ze Świetlistego centrum wszechświata zwanego dla przyjezdnych Młoszowa. :stuck_out_tongue:

Gdzie ta wieś się znajduje ?? :D

Po pierwsze: W Małopolsce.

Po drugie: JAKA ZNOWU WIEŚ! :shaggy:

Niech będzie, miasteczkowieś :D

Jak wolisz ale ja będę dalej obstawa przy świetlistym centrum wszechświata. :smiley:

1lajk

Cześć :slight_smile: Też jestem z małopolski i o tym świetlistym centrum wszechświata nie słyszałem :joy: Spędzaj miło czas na forum. I skoro ciężkie tytuły za Tobą, to może napisz o najcięższym anime jakie znasz i czemu wywarło taki wpływ? :joy:

Myślę że “Kaiba” była takim tytułem ale tą serię oglądałem względnie niedawno wiec może to mieć wpływ na moją opinię. Seria rozgrywa się w przyszłości gdzie istnieje technologia umożliwiająca przenoszenie wspomnień z ciała do ciała. Całe uniwersum kreci się wokół tej technologi która teoretycznie daje nieśmiertelność ale tylko pogłębia różnice społeczne i zadaje pytanie czym właściwie jest człowiek.

1lajk

Jakiej muzyki słuchasz najchętniej??

Future Funk, Francuski House ale w sumie nie ograniczam się tylko do tych gatunków.