Hejo

Hejo jestem Roksana choć w sumie i tak większość ludzi zwraca się do mnie Mio :3 Anime interesuje się od około 4 lat mangą ciut krócej ~~ Uwielbiam romanse choć innymi gatunkami też nie pogardzę, jeśli chodzi o mangi wole akcji lubie oglądać anime aczkolwiek nie jestem psycho-fanką animacji japońskich i nie mam bulwersu jak ktoś sobie żartuje z tego (oczywiście wszystko ma swoje granice)
Tak czy siak … MIŁO MI WAS POZNAĆ

Hej! Skąd jesteś? Ile masz lat? Jakie jest Twoje ulubione anime i manga? Jakiej muzyki słuchasz?

Pozdrawiam i witam w naszej forumowej rodzince :3

Hejka, witam Cię bardzo serdecznie na forum :slight_smile:
Chciałem zadać dokładnie te same pytania ale Maru mnie wyprzedziła :smiley: Także ja mogę jeszcze zaprosić Cię na nasz czat oraz TeamSpeaka

Siemanko Roksana, witam na forum :smiley: Masz jakieś hobby poza M&A? Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i się będziesz tu dobrze bawiła :3

P.S.
A propos żartów to jesteś mangozjebem czy otaku? xD

Yo! Witaj na forum!
Jestem Kuba Lat 18 Kawaler :wink:

Witaj Mio :smiley: życzę miłego pobytu na forum :wink:

Witaj. Miłego pobytu ci życzę :slight_smile:

Życzę ci szczęśliwej przygody na tym zacnym forum z zacnymi ludźmi

Czeeść, dołączam się do poprzedników i również miłego pobytu na forum życzę! :slight_smile:

Siemka ^^ Nam również jest miło :smiley: Mam nadzieję że będziesz aktywną użytkowniczką naszego forum, no i zapraszam na czat ^^

Caluję rączki nowej użytkowniczki :*
Watashi-wa Mango desu :wink: Hajimemashite
Witam serdecznie na naszym forum :slight_smile:
Jak do każdego nowego mam kilka pytań:
[ol]
[li]Muzyka relaksacyjna? Mówi ci to coś?[/li][li]Jak stoisz z takimi anime jak Sakurasou no Pet na Kanojo,[/li]True tears,
Czy moje ukochane Kami nomi zo shiru sekai (The World God only knows)?
[li]Czy czytałaś może mangę Isuca, bądź Ichiban Ushiro no Daimaou?[/li]To tyle co ode mnie. Mam nadzieję, że na dłużej z nami zostaniesz. I jeśli potrzebna będzie ci pomoc… to wal do mnie śmiało :wink:
[/ol]