Hejo

Hejo jestem Roksana choć w sumie i tak większość ludzi zwraca się do mnie Mio :3 Anime interesuje się od około 4 lat mangą ciut krócej ~~ Uwielbiam romanse choć innymi gatunkami też nie pogardzę, jeśli chodzi o mangi wole akcji lubie oglądać anime aczkolwiek nie jestem psycho-fanką animacji japońskich i nie mam bulwersu jak ktoś sobie żartuje z tego (oczywiście wszystko ma swoje granice)
Tak czy siak … MIŁO MI WAS POZNAĆ

Hej! Skąd jesteś? Ile masz lat? Jakie jest Twoje ulubione anime i manga? Jakiej muzyki słuchasz?

Pozdrawiam i witam w naszej forumowej rodzince :3

Hejka, witam Cię bardzo serdecznie na forum :)
Chciałem zadać dokładnie te same pytania ale Maru mnie wyprzedziła :D Także ja mogę jeszcze zaprosić Cię na nasz czat oraz TeamSpeaka

Siemanko Roksana, witam na forum :D Masz jakieś hobby poza M&A? Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i się będziesz tu dobrze bawiła :3

P.S.
A propos żartów to jesteś mangozjebem czy otaku? xD

Yo! Witaj na forum!
Jestem Kuba Lat 18 Kawaler ;)

Witaj Mio :D życzę miłego pobytu na forum ;)

Witaj. Miłego pobytu ci życzę :)

Życzę ci szczęśliwej przygody na tym zacnym forum z zacnymi ludźmi

Czeeść, dołączam się do poprzedników i również miłego pobytu na forum życzę! :)

Siemka ^^ Nam również jest miło :D Mam nadzieję że będziesz aktywną użytkowniczką naszego forum, no i zapraszam na czat ^^

Caluję rączki nowej użytkowniczki :*
Watashi-wa Mango desu ;) Hajimemashite
Witam serdecznie na naszym forum :)
Jak do każdego nowego mam kilka pytań:

1. Muzyka relaksacyjna? Mówi ci to coś?
  2. Jak stoisz z takimi anime jak Sakurasou no Pet na Kanojo,
    True tears,
    Czy moje ukochane Kami nomi zo shiru sekai (The World God only knows)?
  3. Czy czytałaś może mangę Isuca, bądź Ichiban Ushiro no Daimaou?
    To tyle co ode mnie. Mam nadzieję, że na dłużej z nami zostaniesz. I jeśli potrzebna będzie ci pomoc… to wal do mnie śmiało ;)