Hejo!

Witam serdecznie

Nazywam się Klaudia. Rocznik '92. Studiuję i mieszkam w Krakowie, a pochodzę z pewnego, małego, dolnośląskiego miasta.

O forum słyszałam już wcześniej od paru osób (pozdrawiam), ale koniec końców to Laska zmusił mnie do zarejestrowania (nie pozdrawiam :P).
Anime oglądam od niepamiętnych czasów. Bardziej świadomie można powiedzieć, że od 10/11 roku życia.
Pozycje, które lubię najbardziej, bądź mają dla mnie jakieś szczególne znaczenie to: Sailor Moon, Code Geass, Great Teacher Onizuka, Full Moon Wo Sagashite, Nana, Beck, InuYAsha, Tsubasa Chronicle.
Dla zainteresownaych mój mal: http://myanimelist.net/profile/Akasha-chan

Co do muzyki, to co wpadnie w ucho to słucham, raczej staram się nie ograniczać. Ale raczej preferuję mocniejsze brzmienia.
A w wolnym czasie, którego za wiele w ostatnim czasie nie ma, oprócz oglądania, spania i jedzenia, zdarza mi się porobić jakieś zdjęcia czy poczytać książki. Lubię jeże i alpaki.

No i to by bylo chyba na tyle (:

Witaj serdecznie, a pierwszy Cię przywitam. I też nie pozdrawiam Laski. Znamy się trochę, więc jako tako pytań nie mam.

Cześć, serdecznie Cię witam na naszym forum, bardzo dobrze zrobiłaś rejestrując się tu, ponieważ jest to bardzo przyjemna społeczność. Zapraszam gorąco do udziału w konferencjach na Skype oraz do dyskusji na czacie. Cieszę się niezmiernie, że na naszym forum jest tak wiele dojrzałych osób.

Ze swojej strony zapytam, jakie książki lubisz czytać najbardziej ?

PS: Zaproszenie na MALA wyślę kiedy tylko się zaloguję na swoją listę celem uzupełnienia odcinków 2 serii Bakumana.

Miłej zabawy.

Witaj ponownie, również nie pozdrawiam Laski ;)

Hejoooo ^.^ Niuuu
To ja pozdrowię laskę żeby (jej, mu, temu??) nie było smutno XD
Grasz w jakieś gry blizzarda?

Witaj Klaudynkuu :D Ja cię chciałem przywitać pierwszy :c ale drań Han nie śpi.
Sztandardowo bez pytań , bo nie mam cię o czo pytać xD … Anty-pozdrowienia moguaś sobie darować -.-

Książki to głównie fantastyka. Tytułów, autorów wymieniać nie będę bo w sumie to dużo tego. W tym momencie jestem w trakcie czytania ‘Srebrzystych Wizji’ A. Bishop.

Jedynie grałam w HS’a, ale jakoś tak się znudził.

A nie chciałabyś spróbować swoich sił w hotsa? Dla każdego się znajdzie coś fajnego XD No i jeśli się zdecydujesz, mogę Ci wysłać linka i dostaniesz bonus do expa i 2 postacie ^^

Witam na forum Akasho, mamy troche wspolnego. Mam nadzieje, ze zostaniesz na stale na naszym forum i współpraca z Toba bedzie mila. :) Powiedz mi jakie zdjecia lubisz robic? Co jest ich tematem? Z “mocniejszych brzmien” jakie zespoly preferujesz?

Pierwsze, ulubieńsze które przychodza mi na myśl to Good Seed, The Devils Wears Prada, August Burns Red, Caliban, Caliban Corpse no i mogę dodać jeszcze Dir En Grey.
Co jeszcze, może już nie tak bardzo mocne, ale lubię Helloween, Scorpions, Joan Jett.

A co do zdjęć, głównie to jakieś widoczki, krajobrazy, zachody/wschody słońca czy żywe stworzonka :)

Brzmi kusząco, może nad tym pomyślę, ale nie wcześniej niż koniec stycznia. Najpierw obrona, potem przyjemności. ^^

Woho! Witam, jestem Ayu, mam nadzieje, że jak wrócę z moich wakacji to się poznamy :P
*Pytanie kontrolne, lubisz boczek? :>

wow podoba mi sie, nie jest mainstreamowo xD nie znam zadnego z tych zespolow procz Skorpionsow.

Witaj, witaj na forum. Mam nadzieje, że szybko sie zaaklimatyzujesz w naszym dziwnym gronie. I jak tak przesłuchiwałem te twoje “mocniejsze brzmienia” to raczej większość z miną “zdziwionej sowy” :P

Eeeee tam , mi się nawet podoba :P Choć to może dlatego że wiedziałem czego się spodziewać po Akaszowych “ciężkich brzmieniach” xD

Siemanko

Jestem Mistrzem Rozpierduchy i niemoralnym sumieniem forum

Ciężkie brzmienie slayera lubisz? Albo slipknota?

Rocznik 92, a zdjęcie z murzunami w tunelu xD ( to nie ten nemat :x )

Witaj w naszej forumowej rodzince! :3