Hellcon 2014

Levi to forumowy wyjazd xD Ja np,. ludzi od siebie ze szkoły i moich znajomych z poza forum nei zapraszam bo wiem że to forumowe spotkanie.

Poza tym jak będzie nas aż za dużo to też źle ;(

Forumowy wyjazd, a zapisane tylko 3 osoby( ze mną bd 4 ) :P

Poza tym jak już mają jechać to czemu mielibyśmy jechać oddzielnie jak możemy razem, w sensie razem się zebrać i dojechać na miejsce itp.

No i raczej nie pójdę do nich i nie powiem że nie mogą jechać bo nie ma ich na forum xD

Rób jak chcesz xDc Ode mnie ktoś tam jedzie no ale… tak xD

Sorry Lev. Każdy dojeżdża na własną rękę. np. Ja-Autobutem z metra, Lukos-autobusem :D Kocu- No nie mam pojęcia jak on się chce pojawić ale okej. xD
Jak się dasz dorwać gdzieś w metrze to mogę cię zgarnąć i pogubimy się we dwóch. Zawsze raźniej.

Dodałem cię do Listy.

Nie no spokojnie, aż tak nieogarnięty nie jestem :P

Co nie zmienia faktu, że ostatnim razem jak jechałem do kina każdy autobus wybierałem na ślepo xD

Levis. Ustalmy coś. Gdzie się spotykamy? xD
W sumie pytanie to do wszystkich.

Najlepiej będzie przed budybnkiem konwentu. Bo w środku to już się nie znajdziemy. Phar ja do Ciebie mam telefon więc znowu będziesz mnie szukał :P I jakoś tam się znajdziemy xD

Ok może być przed budynkiem, zaraz w ogóle sprawdzę gdzie i kiedy to jest xD

Hmmm… trza będzie wcześnie wyjechać ;-;

*se nie pośpię ;-; *

Ktoś jeszcze się wybiera? Piszać piszać :D

moje przydupasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ze mną przyjeżdża 2 kolegów na noc i 2 koleżanki tylko na sobotę więc jak one pojadą to do was dołączam :3

Kurde, nie tylko ja biorę przydupasy :D

Fajnie, będzie nas DUUUŻŻŻOOOO ;)

ja będę ale nie spotkam się z wami pod szkołą i w sleepie bo jestem w ekipie i będę tam siedzieć od piątku

Ale w między czasie można sie gdzieś zgadać ;D

zapraszam do opieki medycznej to się zgadamy

:O Ale się nas zebrało! :D
Kocu dostajesz przydupasów, JackyW- wchodzisz na listę ;)

Phasiu dzięki!

Moje przydupasy, a kocu ma znajomych xD

Kurcze wszyscy mają ekipe lub swoje przydupasy. Phaś tylko my jesteśmy tacy samotni ;__; ?
Znaczy ja nie mam przydupasów bo ich nie zaprosiłem ale i tak pewnie się zjawią i znajdą mnie na konie. Jakby co to ich nie znam xD

Ty tam się nie wyrażaj. Ja mogę samotnie chodzić. Samotniś jestem ;) Ale biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności to tak… Jesteśmy samotni… TEORETYCZNIE.
Leviś najdroższy poprawiłem ci. Pasi teraz? :D

Ja pewnie sie pojawię :P