Hello my friends ;)

Siemanko… co by tu powiedziec. Mam na imie Norbert, lat 18. Czlowiekiem jestem tylko w 99% a 1% to kot. Mysle ze jestem delikatnie chory psychicznie i jestem niemal pewny tego ze mam kanibalistyczne sklonnosci. Na szczescie nikogo nie zjadlem, choc czasem zaatakuje sam siebie by nikogo nie zranic (rekord to wygryziona dziura na (mojej) rece o srednicy 1,5 cm i glebokosc 4mm)… Jesli cos, to prawie mi przeszlo, w duzej czesci wlasnie przez anime, ktore ogladam od paru tygodni. Anime zmienilo moj poglad na swiat i otoczenie, zrozumialem bardzo duzo. Anime pomaga mi tez w stawaniu sie lepszym czlowiekiem. Kiedys niezle mi odbijalo i potrafilem robic niezle rozroby, teraz po prostu zamykam sie w sobie i nuce w myslach Dango Daikazoku. Tak czy inaczej, nie jestem juz tym swirem ktorego nienawidzilem. I oczywiscie otwarlem sie na zawieranie nowych znajomosci, wiec licze ze i u was bede sie czul dobrze. Zainteresowania: muzyka, polskie samochody, lokomotywy, koszule, gry komputerowe, ciasteczka i czekolada, gotowanie, rysowanie, rzezbienie, pisanie, granie na perkusji, odpoczywanie i spacerowanie wokol jeziora no i oczywiscie anime.

Szczerze, jako swierzak, oczekuje od was pomocy… chcialbym wiedziec troche wiecej o japonskiej kulturze i wreszcie zapamietac kiedy i do kogo jakich zwrotow sie uzywa…

PS: Mozliwe ze troche przesadzilem… wiec potraktujcie z przymruzeniem oka to co uwazacie za sluszne.

Pozdrowienia ze skandynawii ;)

Witam! <3 pytanko ode mnie czy lubisz czekoladę? Miło mi poznać ^^ Uwielbiam Clannad <3 i dango daikazoku<3 Mam nadzieję, że przyzwyczaisz się do naszych dziwactw i zostaniesz z nami na dłużej:3

Czekolade oczywiscie ze lubie, i to bardzo… choc slubu z zadna bym nie wzial. (NIE chodzi mi o ludzi… za wszelkie skojarzenia, przepraszam)

No i jeszcze co do Clannad… posrod tego co ogladalem, zajmuje pierwsze miejsce. Duzo wplynelo na moje zycie, choc moze teraz jest jeszcze zbyt wczesnie by o tym mowic, ale efekty widac. I to na plus.

Też bym nie wzięła ślubu z czekoladą wolałabym ją zjeść ^^ Jaką najbardziej lubisz? Clannad był jednym z pierwszym anime jakie oglądałam świadomie <3 Mam do niego wielki sentyment ^_~ Samą piosenkę znam całą na pamięć i uwielbiam ją śpiewać >.<

Marabou Mjölk choklad jak dla mnie nic nie przebije… ale w PL o to bardzo ciezko…
Jesli jakims cudem udaloby ci sie teleportowac do miejsca zwanego Szwecja (sorki, jesli juz sie to wydarzylo) , bardzo polecam :)

Piosenki jeszcze na pamiec nie znam, ale specjalnie sie nie ucze… mimo to juz pare linijek zaspiewac potrafie :)

Znam firmę! Jadłam (tatko przywoził mi kiedyś) i prawda że są dobre :P Też lubię spacerować wokół jeziora xd Jakiej muzyki słuchasz?

Ogolnie to slucham tego co mi wpadnie w ucho, choc czesciej slucham starego dobrego punk rocka… ale to bardziej z rodzinnych wzgledow :)
Ogolnie wole troche starsza muzyke, choc nowe piosenki dosc czesto sa nawet spoko.

Ojeju czarodzieju! Jak to dobrze mieć ludzi takich jak Ty właśnie tutaj! :D
Sama jestem walnieta mocno w głowę i każdy kto mnie zna prawdę Ci powie.
Mam nadzieję, że zostaniesz u nas na dłużej :D Wkońcu wszyscy użytkownicy tworzą naszą piękną rodzinkę!
Zachęcam do udzielania się w tematach i pisania na czacie!
Czy lubisz kotełki?

Siemka, miłego pobytu na forum życzę! ^^

Co za pytanie, heh. Bez namyslu moge odpowiedziec ze je wrecz uwielbiam, i wiem ze z wzajemnoscia… czasem tylko sie boje ze wyjdzie z tego “cos wiecej”… (raz mialem juz taka sytuacje z jedna taka, heh… ale udalo mi sie z niej wybrnac).

No i dzieki za mile powitanie :)

Juz was lubie ;)

Witam! Jam jest Nekrin de Nekrinius!

Poza tym połowa jak nie większość forum jest nienormalna więc to co napisałeś raczej nikogo zbytnio nie dziwi .-.
Skąd jesteś?

Skad jestem to juz chyba wiadomo, choc dla tych ktorzy jeszcze nie wiedza musze odpowiedziec. Mieszkam w miescie, do ktorego ze Sztokholmu, autostrada mozna dojechac w 20 minut. Czasem dluzej, czasem krocej… ale srednio to 20 wlasnie… Jak sami widzicie, mieszkam od was calkiem nie daleko. Jesli macie w domu teleporter to pare chwil i juz jestescie u mnie…

Czeeeść,witamy w naszej forumowej rodzince! :3

A poza tym nie jesteśmy przyjaciółmi, ledwo co cię poznałem >>
Nawet nie wiem jak masz na nazwisko >
>

Miło, że jest tu ktoś kto podziela ze mną pasje do gotowania :D

Czyli rozumiem ze jak podam nazwisko to bedzie wieksza szansa na zostanie przyjaciolmi, tak?

Teraz tylko pytanie czy o prawdziwe nazwisko moje chodzi?

Witam w ekipie! :D Mam nadzieję że będziesz aktywnym użytkownikiem :D Piona, też uwielbiam w koszulach chodzić! XD

Hejka! Ostatnio tylko się witam, no ale to nie powinno przeszkodzić mi w powitaniu Ciebie na forum ;)
No i chyba to na tyle xD Oby ci się z nami miło pisało ;3

Nie o to chodziło ale jak mało o tobie wiem i że nie ma tak łatwo zostać przyjacielem.

Nie no spoko, tez sie z tym zgadzam. No ale od razu traktowac kogos jak przyjaciela zaszkodzic nie powinno. Z czasem na pewno poznamy sie jeszcze lepiej.

No i witam witajacych z ktorymi sie wczesniej nie witalem… no i dzieki za powitanie ;)