Hello my little kitty

Hello kociaki,
Powracam do świata anime i mangi po 10 latach przerwy. Widzę, że przez ten czas dużo się pozmieniało i powstały nowe fora. Miło mi patrzeć, że ludzie nadal są zainteresowani Japońską twórczością.
W sumie nie wiem co bym mogła napisać o sobie. Jestem nudnym człowiekiem :smiley:

Do Anime wróciłam przez przypadek, dzięki Boku no Hero Academia i Polsatowi Games.
I to chyba wszystko :stuck_out_tongue:

Witaj na forum i baw się dobrze! Jakiej muzyki słuchasz? Czym się interesujesz? Skąd jesteś? :D

Witamy, wpadaj na czat i poznawaj nowych ludzi (z tego co widzę są teraz problemy z czatem)
Czytasz książki?
Lubisz fantasy?

A dziękuję na pewno będę się dobrze bawić :D
Aktualnie mieszkam nad morzem w pięknym Gdańsku.
Jeśli chodzi o muzykę to na mojej mp3 można znaleźć dosłownie wszystko od ostrych gitarowych brzmień po rozrywkowe melodie popu.
Co do zainteresowania to ciężko powiedzieć. Lubie projektować, lubię pisać i lubię psychologię. :smiley:

No były małe problemy, nie mogłam napisać dziś posta, ale dzielna ekipa animes dała radę :smiley:
Uwielbiam książki i kocham fantasy i si-fi <3

Widzę, że z Gdańska, siema

Oooo psychologia! Nie lubię, mam z tego zaliczenie jutro :D

Hejka :3
baw się dobrze na forum :>
Zdradzisz nam swoje imię :D?

Psychologia jest mało lubiana zwłaszcza jak masz ją na studiach :P A jaki kierunek studiujesz?

Jestem Katarzyna :slight_smile:

Ooo jak miło <3 A z jakiej dzielnicy jesteś???

Budownictwo :slightly_smiling_face:

Witaj!
Ile masz lat?? Jaki jest Twój ulubiony trunek?? :D

Kiedyś Wrzeszcz, a teraz Morena-Migowo

Ohhh to faktycznie walili ci nie wiem po co psychologie. To współczuje :)

1lajk

Co do wieku wolę nie podawać heheh
A z trunków hmmm… nie pije alkoholu, więc powiem, że cola :P

Ohhh to daleko ode mnie :D ja z przymorza :D

Hej kicia, aktualnie co tam oglądasz? I czytasz może light novelki?
PS . Miło, że populacja animesków z pomorza zwiększa się :3

Tu wszyscy wiekowi (PRAWIE) więc wieku nie masz co się wstydzić :D Kurczę myślałem że ekipe z Poznania zwiększamy, ale do Gdańska też mam z pracy wyjazdy haha ;). W sumie trzeba się całą ekipą gdzieś kiedyś spotkać, pytań ogólnych nie mam ale zapraszam do Poznania :D

@Argo1234 to Ty z Poznania jesteś?XDD