Hello!

Cześć wszystkim mam na imię Rafał (25 lat) :wink:
(godzina później po wypiciu piwa na odwagę i otarciu czoła z potu)
Jestem osobą małomówną, często milczę gdy przebywam w gronie innych osób a poznawanie nowych ludzi bywa dość kłopotliwe dla mnie z początku :x
Szukałem jakiegoś miejsca gdzie mogę porozmawiać z ludźmi i tak oto trafiłem tutaj ^^

Przygodę z anime zacząłem już w czasach gimnazjalnych po tym jak przyjaciel pokazał mi po raz pierwszy serię Naruto, byłem dość sceptycznie nastawiony z początku ale… spodobało mi się :smile: Naruto trochę kojarzyło mi się z moją ulubioną jRPG grą na PlayStation 1 Suikoden II :smile:

Obecnie dość sporadycznie oglądam anime ale od czasu do czasu coś zobaczę :wink:
Kakeguri np bardzo mi się spodobało :smile: albo kinówka Koe no Katachi :slight_smile:

Ogólnie od oglądania anime dużo bardziej preferuję gry komputerowe w klimacie anime :slight_smile: np. Danganronpa, Shin Megami Tensei Persona czy Visual novele typu Steins;Gate, Higurashi When They Cry :wink: Ostatnio mangami też się zainteresowałem, mam parę egzemplarzy w domu i pewnie z czasem będę kupował ich więcej ^^
Poza tym mam też małego bzika na punkcie horrorów, lubię mroczne klimaty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jeśli chcecie porozmawiać albo zapytać o coś to śmiało piszcie ^^

1lajk

Cześć! Trochę malutko osób na forum, ale to się pewnie zmieni po wakacjach :D A introwertyzm może być nawet zaletą :wink:

Siema :) Jeżeli chodzi o mange polecam Green Blood :D

No witaj…

aż zadam pytania podstawowe.
Skąd nadajesz?
Jakiej muzyki słuchasz?
Lubisz boczek?

jak jRPG. to co sądzisz o personie 5 :thinking:

Witaj!
Duży plus za Kakegurui i Koe no Katachi:D
Jaki jest Twój ulubiony trunek??

Nie szkodzi :smile: ostatnio fora coś powymierały więc i tak fajnie, że ktoś tu wchodzi :slight_smile:
Haha tak :smile: ludzie na urlopach odpoczywają od anime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
W jakich przypadkach introwertyzm może być zaletą? :wink:

Wow ten Green Blood wygląda super :D pierwszy raz widzę mangę/anime w westernowych klimatach :D Już zamówiłem sobie wszystkie 5 tomów na allegro :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nigdy tak nie robię ale jak zobaczyłem tą kreskę i mrok to poczułem, że muszę to mieć xD Dzięki za polecenie! :grinning:

Nadaję z Kędzierzyna :slight_smile:
Muzyka hmm… wiele gatunków słucham :wink: Drum and Bass, Funky House, Disco House, Dark Ambient, Chillhop, ścieżki dźwiękowe też często lubię słuchać z gier czy też anime które wcześniej grałem/oglądałem, zawsze to wracają jakieś wspomnienia gdy się ich słucha ponownie ^^
Boczek owszem, ogólnie bardzo lubię mięso jeść :smile:
Persony 5 akurat nie miałem okazji pograć jeszcze bo nie posiadam PS3 ani PS4 :confused: ale kiedyś na pewno zagram :P Dotychczas grałem i przeszedłem Persone 1,3 i 4 :wink:

Miło widzieć, że ktoś inny też docenia Kakegurui oraz Koe no Katachi ^^
Słodkie wina najbardziej lubię, wermuty szczególnie :smiley:

1lajk