Heloł! :>

Witam wszystkich! [hej]

Imię: Alicja
Ulubione anime: One Piece ^^ Stosunkowo niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z anime (miałam styczność chyba tylko z pięcioma), więc trudno w tym punkcie dopisać ich więcej…
Ulubiony gatunek muzyczny: garage rock, blues rock, indie rock, stoner rock
Zainteresowania: literatura (przede wszystkim fantastyczna; moja Trójca Święta to Pratchett, Martin i Tolkien :D), seriale (czyli najbardziej czasochłonne uzależnienie), gra na gitarze, gry komputerowe, siatkówka

To by już było w sumie na tyle. Trzymajcie się! ^^

Siemango,
Rocznik 95 czy może 96?
Skąd jesteś no i oczywiste pytanie: Lubisz masło?

[ol]
[li]Rocznik 96’[/li][li]Poddębice (maleńka miejscowość w okolicach Łodzi)[/li][li]Yup :>[/li][/ol]

Witaj Alu, w co sobie czasami pogrywasz?

Siemanko wita kamkom
Problemy z kontem widze rozwiazane:D
jaka jest twoja ulubiona postac z anime?

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/r/779978/40.png Roirraw:

Witaj Alu, w co sobie czasami pogrywasz?

Uwielbiam gry strategiczne, m.in. serię Heroes of Might and Magic (szczególnie części III i VI), Civilization, The Settlers i Hearthstone (gra karciana przez internet). Oprócz tego lubię sobie pograć w Fable (chyba najlepsza gra RPG ^^), Sacred, The Sims, War Thunder i jeśli znajdę sobie kogoś do wspólnej gry to czasem zdarza mi się pomłócić w Worms World Party. :slight_smile:
[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/k/5daacb/40.png kamkom:

Siemanko wita kamkom
Problemy z kontem widze rozwiazane:D
jaka jest twoja ulubiona postac z anime?

Taaak, w końcu się udało! :smiley:
A co do ulubionych postaci to z samego One Piece jest ich sporo: Zoro, Sanji, Luffy, Ace, Nami, Shanks. Oprócz nich Mikasa, Armin i Sasha z Shingeki no Kyojin oraz Kirito i Klein z SAO. ^^ Na razie trochę ubogo na liście obejrzanych przeze mnie anime, ale to się wkrótce zmieni. :>

Też mam sentyment do gry Fable(jedyna gra w której twoje wybory mają aż tak wielki wpływ na twoje otoczenie), grasz w 1, 2 czy 3?

Jedyna słuszna część Fable to 1 xD

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/k/5daacb/40.png kamkom:

Też mam sentyment do gry Fable(jedyna gra w której twoje wybory mają aż tak wielki wpływ na twoje otoczenie), grasz w 1, 2 czy 3?

Grałam tylko w 1 i 3. :slight_smile: Do pierwszej części powracałam kilkukrotnie, bo trudno się znudzić grą, w której jest tyyyyle możliwości na rozwój bohatera. ^^ Jeśli chodzi o trzecią to jakoś mnie fabuła nie zaciekawiła + strasznie szybko się ją przechodzi, jest słabo rozwinięta… Nie ma co jej porównywać do pierwszej części. :<
[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/t/96bed5/40.png TroLoL:

Jedyna słuszna część Fable to 1 xD

Zgadzam się! [yea!]

Elo elo co tam co tam ? Ktos w moim roczniku. Moj standardowy zestaw pytan ( Roirraw pewnie bedzie sie smial xD ) Ogladalas DB Z ? Jakies sporty uprawiasz ? Technikum czy liceum ? Juz bylo o ulubionych bohaterach tak wiec jaki masz rozmiar buta i czy potrafisz dobrze kotleta schabowego zrobic :smiley:

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/d/858c86/40.png Destroyer:

Elo elo co tam co tam ? Ktos w moim roczniku. Moj standardowy zestaw pytan ( Roirraw pewnie bedzie sie smial xD ) Ogladalas DB Z ? Jakies sporty uprawiasz ? Technikum czy liceum ? Juz bylo o ulubionych bohaterach tak wiec jaki masz rozmiar buta i czy potrafisz dobrze kotleta schabowego zrobic :smiley:

[ol]
[li]Niet[/li][li]Przez całe gimnazjum trenowałam koszykówkę, jednak moje liceum nie posiada żeńskiej drużyny koszykówki, więc musiałam zrezygnować i teraz styczność z tym sportem mam tylko od czasu do czasu na w-fie… Obecnie moim jedynym sportem uprawianym częściej niż przeciętnie jest jazda na rowerze (staram się jeździć codziennie, a nie tylko raz na milion lat) i siatkówka (jak już uda się poza szkołą ogarnąć jakiś skład i miejsce do gry ^^).[/li][li]Liceum[/li][li]38 XD[/li][li]Jeszcze nie, dopiero się przymierzam do małego szkolenia kulinarnego… ;-;[/li][/ol]

[ol]
[li]Polecam serdecznie. Z OP dla większości są to prekursorzy gatunku.[/li][li]Polecam siłownie (siłownia nie jest tylko dla napakowanych karków, kobiety też śmiało chodzą na siłownie)[/li][li]Szkoda[/li][li]Strasznie mała ta nóżka xD chyba ogólnie drobna jesteś[/li][li]Ucz się ucz. Gotowanie to ważna umiejętność[/li]No i oczywiście polecam Naruto i Bleach jeżeli lubisz tego typu anime i moje ukochane anime czyli Steins;Gate ( chociaż to nie bijatyki to jeżeli na wejście ci się spodoba to obejrzysz całe na raz)
[/ol]

[ol]
[li]Dzięki za polecenie, chętnie się za to wezmę, ale na pewno nie w najbliższym czasie. :< Na razie wystarczy mi jeden tasiemiec, którym jest One Piece, a dopiero jestem prawie na 300. odcinku… (widzę że jeszcze więcej ich niżej poleciłeś, dzięki jeszcze raz! chyba zacznę oglądać “Steins; Gate”, bo aż tak wielu odcinków nie ma i wydaje się być mega ineteresujące ^^)[/li][li]W roku szkolnym bywałam na siłowni całkiem często, bo mieliśmy co dwa tygodnie zmienne w-fy (w jednym tygodniu gry zespołowe itd. na sali gimnastycznej, a w kolejnym siłka ^^), ale jakoś nie zdarzało mi się samej pójść trochę “popakować” poza szkołą. :D[/li][li]Dlaczego szkoda?[/li][li]Nóżka nieproporcjonalna do wzrostu ;-; mam 173cm, więc do drobnych nie należę XD[/li][li]Wiem wiem, staram się jak mogę![/li][/ol]

[ol]
[li]Steins;Gate polecam z miejsca jak i reszte tasiemcow 2. No kto co lubi xD[/li][li]Jak dla mnie licea sa bezsensowne ale nie neguje niczyjego wyboru, to moje zdanie[/li][li]Jestem troszke wiekszy xD[/li][li]Staraj sie, staraj xD[/li]Bylbym zapomnial aprolo tasiemcow, jest jeszcze Fairy Tail i jest najkrotsze z wymienionych po 1 seria ma niecale 200 odcinkow a druga 12 narazie
[/ol]

Witam bardzo serdecznie. Pharios Shaphire mnie zwą i kłaniam się nisko ukłon
Pytanka… Jasna cholera większość zadanych xD
Kojarzysz uniwersum Shin Megami Tensei?

[IMG alt=“alt”]https://test.animes.pl/letter_avatar_proxy/v2/letter/p/848f3c/40.png PhariosShaphire:

Kojarzysz uniwersum Shin Megami Tensei?

Nie kojarzę, a warto się zainteresować? :>

OJ! Warto!
Jak lubisz gry RPG. Z MOCNĄ fabułą (czyt. Bardzo dobrze zrobioną)

Aż wstyd się nie skusić! :smiley: Dzięki za polecenie!

Heeej!~

Jestem COCO i czuję się staro że takie młode osoby częściej witają nasze progi ;_;

Śmiałbym się jakbyś zapytał czy chodzi na siłkę, a tym razem dyskretnie “jakieś sporty uprawiasz?” xD

Uuuuu! Sacred 1? W multi grasz? Ostatnio odpaliłem przez tunngle mutli z dwoma znajomymi ale oni nie trawia takich starych gier i doszliśmy zaledwie do pustyni. Chętnie bym pograł ^^ Fable 1 przeszedłem dosłownie kilka dni temu, bardzo fajna gra :slight_smile: Hearthstone też grałem, ale szybko mi się znudziła, jakoś przedtem grałem w Magic the Gathering i chyba wolałbym poszukać kogoś do gry w realu w MTG niż siedzieć nad HS, ale gra całkiem całkiem. CIV 5 też fajne, ale póki nie mam nowego kompa siedze cały czas przy III Conquest i też chętnie bym pograł w multi, przy czym jak grałaś to pewnie wiesz, że to zajmuje w cholerę czasu. Jeśli lubisz gry strategiczne, obejrzyj sobie Knights and Merchants, gra bardzo stara, ale jest zrobiony jej remake przez fanów, i można kupić ją na steam, nie tak dawno zrobili dobrze działające multi. Najlepsza strategia multi w jaką grałem, rozgrywka potrafi trwać pare godzin, a kooperacja z ludźmi z drużyny jest bardzo ważna, można grać do 8 osób. Hmm, jak lubisz multi to moglibyśmy coś popykać razem ^^