Heloł

Cześć Wszystkim :smiley:

Nie wiem co o sobie napisać na powitanie ale spróbuję: oglądam dużo anime, aktualnie zaczynam JoJo, zamierzam męczyć dalej Great Pretender’a bo wyszedł nowy sezon, w międzyczasie oglądam jeszcze Dragon Balla Super, Re:Zero i co tam się nawinie akurat nowego. Mangi czytam ostatnio nieczęsto ale mam sporą kolekcję. Moje zainteresowanie anime i mangą trwa już od jakichś 15 lat (mam 27), więc wiele widziałam i wiele przeżyłam keh keh.

Nie wiem czy mam ulubiony gatunek, ale wiem że na pewno nie są nim komedie romantyczne shojo.

Mam nadzieję że uda mi się tutaj pogadać okazjonalnie o anime/mandze, dowiedzieć się o jakichś ukrytych perełkach. Chętnie też przygarnę info o jakimś zacnym, mniej znanym yaoi.

Trochę umiem rysować i tak naprawdę nie lubię szczególnie chomików.

Dziękuję za uwagę :smiley: miłego dnia

1 polubienie

Miło poznać. Też mam 27 ( myślałam że będę tu najstarsza :smile:) także bardzo fajnie.
Ja za Jojo zabierałam się parę razy. Dopiero od drugiej serii zaskoczyło. Teraz to już :heart:

2 polubienia

Witaj na forum!
Zapraszam na wspólne czatowanie na discordzie.
Co do pytań:
Lubisz bekon?
Co sądzisz o smokach i elfach?
Jaką muzykę lubisz?
oraz
Jak tutaj trafiłaś? :D

Dziękuję uprzejmie :D

Kto nie lubi bekonu? Smoki i elfy są ok? Nie wiem :thinking: nic do nich nie mam. Lubię muzykę wszelaką naprawdę, słucham wszystkiego po trochu.

Szczerze mówiąc nie wierzyłam że coś takiego jak to forum jeszcze istnieje, jakoś nigdy nie interesowałam się forami kiedy faktycznie była to jako-tako popularna forma kontaktu/aktywności internetowej a teraz stwierdziłam, że zerknę czy jeszcze ludzie internetów kultywują tą pradawną tradycję :smiley:

Witam :heart_eyes: Tak, kultywują tradycję i to z różnych sfer i w różnym wieku. Jak to ludzie :joy: Jeśli lubisz dramaty, lub mocną historię to polecam “Rainbow: Nisha Rokubou no Shichini” Przypadkiem trafiłem na to anime i mogę zdecydowanie powiedzieć, że jest to jedna z moich perełek. O marzeniach, przyjaźni i jak życie weryfikuje nas samych. I jak zawsze wszystkim polecam moje ulubione anime “Darker than black”. Bardziej na discordzie teraz forum funkcjonuje. Jak masz na imię?