Herbaty i inne napoje azjatyckie

Temat do dyskusji na temat herbat i innych napojów azjatyckich. Na temat herbaty dyskusja rozpoczęła się w przywitaniach. Możemy kontynuować ją tutaj.

ale my nie mówiliśmy tylko o herbatach azjatyckich ;P

herbatki są dobre :3

/////////////////////////
Bardziej kreatywne odpowiedzi proszę
Okatawo

Spoko to rozmawiajcie o herbatkach jakich chcecie ;3

Minutka > Czarna herbatka z biedronki > Saga > Lipton > Earl Gray (jakoś tak).

A wy jak myślicie? :P

Ja uwielbiam zieloną herbatę z przeróżnymi dodatkami, a najbardziej z hibiskusem i opuncją figową. A teraz mam zieloną herbatę z kwitnącą wiśnią i też jest świetna. Mam też zieloną herbatę w formie listków do zaparzania, ale rzadko ją robię, bo mi się nie chce.

• Earl grey fusowa jak znajdziesz dobrą to niebo i rozkosz ^^
  • Chińskie herbaty takie co jest kulka a jak ją wrzucisz do wody (ma mieć 90 stopni nie 100!) to się rozkłada w piękny kwiat; co prawda mało intensywny smak ale jest cudnaa! <3
  • wszystkie ziołowe “napary” XD uwielbiam ofc miętę, pokrzywę, lipę i korę dębu :-D

zielona z hibiskusem <3 też ją lubię, właśnie ją mam w domu XD

a piłaś taką z dzikiej róży? mniam :3 cudnie pachnie

nie, nie piłam ;----; ale ja nie przepadam za smakiem dzikiej róży… lody za słodkie, konfitury za cierpkie XD

A smak w pączkach? Nienawidzę pączków zawsze wysysam nadzienie różowe XD No to… co powiesz na jaśmin?

nie jem pączków, bo nie lubię słodkiego chleba ani bułek XD

a jaśmin… nie mam zielonego pojęcia jak smakuje X…X są herbaty jaśminowe?

Są ^^ takie bardzo aromatyczne… czasem się czułam jakbym perfumy piła XD no ale to już zależy od tego jaką znajdziesz

to poszukam ahaha XD

powodzonka i smacznego ^^ najlepiej znaleźć taką co są kawałki kwiatów XD

A yerbe ktoś z was pił? Co prawda to nie do końca herbata ale mówi się na to “herbata”.
Z tym, że dla początkujących naprawdę jest mocny smak.
Dla mnie w sumie spoko ale nie mam ochoty ostatnio.

Mi się skończyła ostatnio ;p miałem z 6 rodzajów jej :) Ale w niej coś jest że jak się przyzwyczaisz do smaku pijesz co raz mocniejszą :D Na wieczór Yerba jest idealna, bardzo pobudza za 3-4 razem :D

Ja pijam Yerbę, mam nawet naczynie z tykwy i bombilę. Lubię też herbatę zieloną oraz czerwoną :)

O matko, byters, zmień to!!!
Ja chyba zacznę pić yerbę bo pepsi nie powinnam T^T

Co mam zmienić ? Przecież herbaty, które piję są zdrowe.