Hewo ^_^

Cześć wszystkim, którzy to czytają.
Na chacie powiedzieli mi, że mogę się tu przywitać/przedstawić, więc chcę wcielić to w życie (chodź nie za bardzo wiem czy zrobię to dobrze).
Zaczynając od początku toooo mam 16 lat i jestem w 2 LO. Mieszkam pod Lublinem i wyleguje się na zdalnym pog.

Co do anime i całej otoczki mang, Japonii etc. to moja przygoda się tak naprawdę dopiero zaczyna, a raczej zaczęła jakiś czas temu. Jestem bardziej zainteresowana samą mangą i anime niż kontynentem na jakim powstaje większość tego typu rzeczy. Wydaje mi się, że jestem wymagająca jeśli chodzi o niektóre tytuły w sensie oczekuje bardzo dużo a czasem się zawodzę. Chciałabym podać ulubione tytuły anime, ale jeszcze nie wiem, ale ich obejrzałam, ale do tej pory najbardziej podobał mi się: death note, keo no katchi i tate n yuusha trzy zupełnie różne anime, a jednak mnie połączyły.

Teraz słowo o moich ogólnych zainteresowaniach:

• po pierwsze to coś tam rysuję, chociaż o wenę ostatnio bardzo ciężko mogę powiedzieć iż moje prace nie są najgorszego sortu
  • bardzo lubię czytać, ale w większości tylko kryminały
  • w przyszłości chciałabym zostać psychologiem, ale bardziej widzę się w wydziale kriminalnym, ale wiadomo równie dobrze mogę skończyć w biedrze na kasie
  • co do książek swego czasu sama coś pisałam… jakieś kawałki opowiadań, ale nigdy ich nie kończyłam, tak samo z tekstami piosenek no cóż może to nie dla mnie ?
  • czasem z wujkiem ćwiczę samoobronę w niektórych sytuacjach bardzo się przydaje
  • a i zapomniałabym powiedzieć o najważniejszym jestem graczem, który swego czasu przebywał dużoooo na dc, ale historia się trochę skomplikowała przez co musiałam sobie zrobić przerwę

Dobra koniec tego gadania o pasjach teraz coś o samej mnie:

Więc tak jestem ambiwertykiem, który ma skłonności do mówienia prawdy. Czy to źle? W niektórych sprawach nawet bardzo. Ludzie często dają mi przypinkę chamskiej, bo z pewnością taka jestem… chodź czasem nie chce. Oprócz tego jestem bardzo sarkastyczną osobą, która swym wyglądem przypomina emo.

Jeśli dotrwałeś na koniec to mam nadzieje, że nie przysnąłeś.
Dziękuje za poświęcony czas i jak macie jakieś pytanka to piszcie w komentarzach. Jestem także otwarta na znajomości więc jeśli chcesz możesz pisać pv ( bo chyba jest tu taka opcja co nie?)

1 polubienie

możesz się pochwalić też swoimi pracami, z chęcią bym zobaczył co kto rysuje :slight_smile:
może się coś przyda na studia :smiley:

2 polubienia

cholercia
chwalić to bez przesadyyyy, ale mogę coś podesłać na pv
Ofo

1 polubienie

nie wiem, może ktoś się jeszcze upomni :wink:
jak nie to poproszę rysunki na priv, o ile to nie robi problemu

1 polubienie

Witamy! Super, że już tak wcześnie zaczynasz kochać anime i mangi! Zobaczysz, że świat jest piękny ale tylko na obrazkach czy w animcach :joy: Skąd u Ciebie zainteresowanie samoobroną, kryminałami i wydziałem kryminalnym? W razie czego śmiało pisz, bo się na tym znam :joy: Z kryminałów książek polecam Ci książki Jeffrey Deavera o sparaliżowanym detektywie oraz Lee Childa. Z anime polecam zawsze “Darker than black” A co do bycia chamską. Raz dasz sobie wejść na głowę ludziom, to będą wchodzić na nią cały czas. Wyczują słabość i się rzucą jak hieny. Trzymaj życie za gębę, bądź chamska i szczera, bo lepiej być sobą niż popychadłem reszty. Jak grasz w lola to uderzaj śmiało :grin:

1 polubienie

AAAAAA NA CZACIE XDDD Hahahaha, już się zastanawiałam skąd w Twoim domu wiedzą o tym forum:D Ale dobra, ogarniam.
Witaj! Jak masz na imię?
Miło, że w końcu zawitał tu ktoś nowy.
Ja sama nie jestem zbyt doświadczona, jeśli chodzi o temat anime, mam za sobą obejrzane niecałe 20 (a może jednak lekko ponad 20?) tytułów. Chciałam polecić Ci jedno anime, które NA PEWNO by Ci się spodobało, ale… nie pamiętam tytułu ._.
Teraz będzie mnie to męczyć. Ugh.
Jaki jest Twój ulubiony fast food ?
MUSZĘ to wiedzieć, po prostu.
I ja również poproszę o kilka bazgrołów na priv; )
To chyba tyle… Coś jeszcze miałam napisać, ale zapomniałam. Cóż począć.

1 polubienie

JUŻ PAMIĘTAM!(niestety nie chodzi o anime, które muszę Ci polecić)
Chciałam spytać jakiej muzyki słuchasz:D
I ja też kiedyś pisałam opowiadania, wszyscy twierdzili, że dobrze mi idzie, ale zrezygnowałam. Chciałam nawet napisać książkę składającą się z moich pamiętników, ale niestety przepadły.

1 polubienie

DOBRA!
NA PEWNO spodoba Ci się “Kimi no na wa” .
Najlepiej bierz się za to już za chwilę:D

1 polubienie

Oj boziuuuuuu zainteresowanie kryminałem wzięło się chyba od creepypast wiem jak to głupio brzmi, ale taka prawda. Najpierw zaczęły się creepypasty potem paranormalne zjawiska a na końcu zaczęłam bawić się w kryminalne historie, które ciągną się za mną aż do teraz.
Co do samoobrony toooo w moim życiu jest\było paru ludzi, którzy mnie nie lubią lub chcieli mi zrobić krzywdę i mimo, że jestem pacyfistką już nie chce być ofiarą więc postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Co do książek ostatnio wciągnęłam się w Maxa Czorneja z właśnie moich okolić i jest maśniutki, ale gdy tylko mi się skończy na pewno zerknę do poleconych przez ciebie!!!
Nie gram w lola ale może kiedyś zacznę. Zawsze można umówić się na inną gierkę.

Mi też miło was poznać kek
Mam na imię Natalka
Moim ulubionym fast foodem jeest wrap i pizza
Oprócz bazgrołów na pv chętnie się z tb bliżej poznam bo wydajesz się UwU osóbką, a ostatnio mam jakiś słaby kontakt z ludźmiii
Muzyki słucham różnej to zależy co mi wpadnie w ucho zaczynając od Nightcore przechodząc po Twenty one pilots aż do doliego.

pssssst tylko tak między nami mogłabyś mi pierwsza napisać na pv booo mi tu coś nie chce działać i nie mogę przez to do cb napisać

Nie wiem czy to kwestia wieku czy o co chodzi, ale… co to “kek”? :woman_shrugging:t3:
Bo UwU to taka minka, prawda ? XD
Już piszę: )

1 polubienie

kek to takie heh XDDD
spoko kiedyś też tego nie wiedziałam a chciałabym być cool

Aaaaa kekek XD (czyt.heheh)
Ale UwU to buźka, minka taka, prawda ?

1 polubienie

tak tak XD

Uff, czyli ogarniam, nie jest najgorzej:D
Dzisiaj dowiedziałam się też co to rigcz : )

1 polubienie

KEK XD siema, baw się dobrze na forum ;)

1 polubienie

a dzięki dzięki