Hey ^_^

Witam Kochani ^^
Na imię mi Ola, ale mówią na mnie różnie (Linka, Kotek, DJ, Alex, Michał -
- ). Mam 16 latek.
Moje ulubione anime: Naruto, Fairy Tail, RDG.
Ulubiona muzyka? Cóż… Nie mam takiej. Słucham prawie wszystkiego.
Co lubię robić? Dużo rzeczy. Oczywiście lubię oglądać anime. Lubię czytać, śpiewać, ale tak naj lubię jeździć konno. Wgl lubię spędzać czas ze zwierzakami. (Raju, ile powtórzeń…)
Nie umiem opisać swojego charakteru. Każdy widzi mnie inaczej. Mówią, że jestem dziwna, bo lubię matmę i fizykę. Dla mnie norma, dla nich niekoniecznie. Chodzę do muzycznej. Gram (nie super dobrze, ale zawsze to coś) na trzech instrumentach. Uczę się śpiewać.
Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich ^_^

Alexis? Witam ponownie. Jak tam z Magi? Wróci do nas? xD

Cześć Saphi ^_^ Nie wiem, czy Maguś wróci. Chciała. Niedawno była na forum, ale się rozmyśliła z tego co wiem. Ale może wróci. To prawdopodobne

Yay Mój harem wraca! xD
A tak na poważnie. To co się stało żeście zniknęły? Jakaś przerwa, foch albo co?

W sumie nie wiem. Tak jakoś wyszło… Dawno to było. Nie pamiętam

Hmm… Chyba te fotki coście ninji wysyłały są sprawcami (TAK WCIĄŻ PAMIĘTAM!)
A wracając do świata realnego (po raz kolejny). Miło że wróciłaś, tylko czekać na Magi :D

Siemka! :>
Na jakich grasz instrumentach i jak wygląda Twój gust literacki (ulubione gatunki, autorzy, ostatnio przeczytane książki)? ^^

Myślę, że fotki nie mają nic wspólnego z tym. I mam nadzieję, że o nich zapomnisz za niedługo. A Magi już wgl nie przypominaj, bo byłą na mnie zła wtedy xD

Alexis włącz opcje PW. Chcę ci coś wysłać, a nie mogę xD

Gram na klarnecie, pianinie i gitarze. Lubię fantsy. Nie mam jakiegoś ulubionego autora, ale podobają mi sie bardzo kryminały Joanny Chmielewskiej. Mój ulubiony “Wszyscy jesteśmy podejrzani”

Jak tylko mi powiesz, jak to zrobić Saphi, bo jakby nie wiem

Siemanko ^^
Gitara? Już Cię lubię :D
Od kiedy interesujesz się anime?

Ojoj ^_^ Miło wiedzieć
Od kiedy… Trudno powiedzieć (z moją gienialną pamięcią). Ja wiem? Tak bardziej to 2 może 3 lata. Niespecjalnie długo