Heyo! ;w; xd

Imię: Dagmara

Lat: 15

Ulubione anime:

GHOST HUNT!!! <3 <3 <3

Ulubiony gatunek muzyczny: nie mam

Zainteresowania: Rysowanie ;w;

Skąd dowiedziałeś/aś się o forum: Louise mnie nękała, żebym zagrała z nią w mafię, oto jestem ;w;

Siema xD
Lubisz masło? Masz może mal’a? Lubisz placki? Jakiś ulubiony utwór?

Witaj w takim razie na naszym forum :), niestety, nie będę miał przyjemności zagrania z Tobą w mafię, zapraszam natomiast do rozmów na czacie i udziału w konferencjach na skype. Powiedz coś więcej o sobie, jakie książki lubisz czytać, jakie mangi, czy grasz w jakieś gierki.

Miłej zabawy ^^

Dagaaa!~ ^w^ <3 Ehehe. >w< <3 Ja Cię już o nic nie będę pytać, bo wiem aż za dużo~ XD

Heya

Owszem, acz w asyście pierogów xd Nope, ale myślałam żeby założyć xd A kto nie lubi placków? xd Um… Black Veil Brides - In The End </3

Dzięki ^^

Co do książek, to ostatnio stałam się bardzo wybredna xd przebieram głównie w tematyce wampirów xd. ( nie, nie Zmierzch XD) ostatnio zapałałam miłością do “Wywiadu z Wampirem” xd
Co do mang to uwielbiam takie z gatunku zagadki detektywistyczne, duchy, lekki horror </3 ( wszystko razem w jednym anime ;w; ) xd
Kiedyś grałam w mc, teraz ewentualnie grywam w myszki ;w; ostatnio miałam grać w cs. Posiadam konsolę, ale z niej nie korzystam z powodu braku czasu ;w;.

Już się przeraziłem, że lubisz coś w rodzaju “Zmierzchu”, jeśli chodzi o Anne Rice, faktycznie jej książki stoją na nieco wyższym poziomie, jest więc ok.

Powinnaś obejrzeć anime Monster :)

Hejo! Miło poznać jestem Aya :>

" Co do mang to uwielbiam takie z gatunku zagadki detektywistyczne, duchy, lekki horror </3 ( wszystko razem w jednym anime ;w; ) xd "

Jeśli Cię to interesuje to wpadnij tutaj :
http://animes.pl/watek-anime-podobne-do-gosick-hyouka-dantalian-no-shoka--2730

Od razu po emotkach poznałam, że coś wspólnego z Lusią masz… XD

Jejciu też uwielbiam książki o wampirach i innych takich; widziałaś film “Wywiad z wampirem”? Ja uważam że całkiem fajny jest…

P.S. Fajny avek z jakiego to anime?

Witam! (więcej niż 30 znaków …)

No witam :P
Mam nadzieję że ci się tu spodoba :)
I zapytać coś… uh… uh… hmmm… I dunno… Do you know english?.. :I

Jako, iż się już dzisiaj poznałyśmy, to wypada i tutaj się przywitać :D
Cześć, jestem Lilka i życzę powodzenia w mafii ^^

Siemanko

Niech ci sie dobrze przebywa na naszym forum :)

Widziałam kilka odcinków ^^ Fajnie się zapowiadało, przerwałam jakoś tak, sam nwm czemu xd

Widziałam kilka odcinków ^^ Fajnie się zapowiadało, przerwałam jakoś tak, sam nwm czemu xd

Hej, nawzajem! ^^

Odnośnie wątku mogę ci polecić Tasogare Otome x Amnesia. Czytam mangę i jest bardzo ciekawa. Nie jest to epoka wiktoriańska, ale może przypadnie ci do gustu xd

Hej, nawzajem! ^^

Odnośnie wątku mogę ci polecić Tasogare Otome x Amnesia. Czytam mangę i jest bardzo ciekawa. Nie jest to epoka wiktoriańska, ale może przypadnie ci do gustu xd

Haha xD

Ooo tak, widziałam xd uwielbiam go </3 potem zabrałam się za książkę </3

Nwm czy to z jakiegoś anime ;w; znalazłam w grafice xd

hah xD Cześć i wielkie dzięki : D

hah xD Cześć i wielkie dzięki : D

Hey ^^
Dziękuję bardzo ^^

Hey ;3

Hey ;3

Cześć! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej : xxx

Hey ^^
Dzięki ^^
Yassss aj noł XD

Hey ^^
Dzięki ^^
Yassss aj noł XD

Hey! ^^
Dziękuję, na pewno xD

Hey! ^^
Dziękuję, na pewno xD

Hey! ^^
Dziękuję, na pewno xD

Hey! ^^
Dziękuję, na pewno xD

Wybaczcie za tyle niepotrzebnych postów. Mam mały problem z reklamami. ;-;

Wybaczcie za tyle niepotrzebnych postów. Mam mały problem z reklamami. ;-;

Reklamami? To polecę adblockera i antimalware…

Mam adblockera, ale i tak ciągle mnie przenosi na różne strony ;w;

Zapraszam do opisania problemow w dziale technologie. Jest tam temat, w ktorym uzyskasz pomoc. Mysle, ze tam lepiej o tym rozmawiac, ten watek jest do przywitan przeznaczony ^^