HI

Witam jestem Kamil mam 17 lat (w tym roku będzie 18 :D).lubię oglądać anime, czytać mangi, jeździć na motocyklach i wiele innych rzeczy. A moje ulubione anime to Naruto, One piece, Bleach i Dragon Ball. :)

siemkaaaa :3
skąd dowiedziałeś się o naszym forum?

z FB :)

Siemanewicz Kamil, witam na naszym forum :D Skąd jesteś? Liceum czy technikum? Wiesz już z czego zdajesz maturę? Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i że będziesz się tu z nami dobrze bawił :)

yo
pochodzę z okolic Torunia, chodzę do technikum samochodowego, a mature zdaje tylko z przedmiotów podstawowych z rozszerzoną matematyką chociaż i tak pewnie jej nie zdam i oczywiście postaram się zostać jak najdłużej

Cześć, witaj na forum, miłej zabawy.

Masz grubo ponad rok na ogarnięcie matmy do maturki rozszerzonej także do dzieła :D

Źle napisałem chodziło mi o całą maturę a z matmy zdam na spokoju wystarczy ze sobie wszystko przypomnę bo akurat z niej jestem bardzo dobry :D a nie zdam pewnie z ustnej z polskiego

Jo wita Mango ^^
jak miło mieć rówieśnika wśród nowych :P
A więc standardowo kilka pytań też ode mnie:

1. Highschool DxD? Znany tytuł?
  2. Muzyka relaksacyjna (tak zwany epic music) znany ci może?
  3. Co ze sportami poza motorowymi?
    No :P to tyle życzę miłego pobytu i jak potrzebna pomoc, zawsze pomogę :P

1 i to bardzo obejrzałem anime i przeczytałem mange i zamierzam wziąść się za novel-kę :D
2 nie za bardzo, słucham głównie dubstep-u , rapu i regeneruje
3 tylko siatka, chociaż Lubie też piłkę nożną ale nie mogę grać w polu ponieważ nie mogę kopać piłki (mam coś ze stopą )

mango, muzyka relaksacyjna a epic music to 2 różne rzeczy :v

Ja mam w tym roku maturę i też się obawiam ustnej z polskiego D:

Nie maturzysty który się jej nie obawia (szczególnie w tym roku)

Ty to chociaż masz dobrze bo poznasz relacje ludzi, którzy będą mieli nową maturę za sobą :D

Ale mam ten pech ze mam jeszcze 3 testy zawodowe

Witaj. Życzę ci miłego i najdłuższego pobytu na naszym forum. :)

Pech? Czyli nie uważasz technikum za trafny wybór, czy jak?

No w końcu ktoś normalny :D Bleach i Dragon Ball ulubionymi anime ? No kurwa ziomeczku xD Witam cię serdecznie na naszym forum. Takie pytanie. Jakie są twoje ulubione postacie w Bleach’u i Dragon Ball’u ?
Bo i moje ulubione pytanie :D Chodzisz na siłownię ?

Wcześniej był 1 a dopiero w tym roku się dowiedziałem że 3

W Dragon Ball’u vegeta a w Blech’u oczywiście Ichigo (tak w ogóle to mój nick jest skrótem właśnie od Ichigo).Na siłownię niestety nie chodzę z powodu że nie mam za bardzo czasu i mieszkam na wsi, ale ćwiczę w domu :D

W Bleach’u Ichigo ? Słabo xD