High School DxD

Historia obraca się wokół Issei’ego Hyodo, trochę przygłupiego i zboczonego ucznia drugiej klasy liceum, który zostaje zamordowany na swojej pierwszej randce, warto dodać, przez dziewczynę, która na ową schadzkę z nim poszła. Chłopak przechodzi reinkarnację i staje się diabłem, tym samym skazuje się na bycie podwładnym Riasu, wysoko-poziomowego diabła, a jednocześnie najpiękniejszej dziewczyny w szkole.

Co by tu dużo pisać o tej serii… ecchi jak to ecchi a tu wybitnie anime opiera się na dwóch filarach: (.)(.) xD

Tu nie ma się nad czym rozpisywać, po prostu dobre ecchi. Kompletny brak fabuł rekompensuje sobie cyckami ale to nie jest problem w tym anime.

Zapowiada się wesoło i tak dalej idzie ^^
Ogólnie dore wesołe Echi ^^ Polecam

Oczywiście polecam, must watch każdemu fanowi haremów/ecchi/cycków XD

Cycki, cycki i jeszcze raz cycki! xD

Super Animiec. Jak na razie jestem po 1 sezonie ale i tak już jest świetne a podobno 2 sezon ma być jeszcze lepszy :D
Zdecydowanie must watch dla każdego faceta

Jak chory jestem, jeżeli dałem radę to z przyjemnością obejrzeć, nie zwracając uwagi na zyzki? ;)

BOOOOOOOO(b)ST!

Co by tu powiedzieć? ;d Cycki, cycki i jeszcze raz cycki, które w każdym odcinku zawsze są i będą. Zawsze będę to miło wspominał xd

Seria szalu nie robi, dup…y nie urywa fabularnie xD ale tez nie moge powiedziec ze jest zla, jest to swietne ecchi z troche przyglupimi bochaterami…
Romans, walki - to bylo to co mnie glownie trzymało, no i fajne cycki:p