Highschool of the Dead

Tajemnicza, śmiertelna choroba szaleje na całym świecie, czego skutkiem jest katastrofalny wręcz współczynnik śmiertelności ludzi. Dodatkowo z każdym dniem wzrasta także liczba ataków żywych trupów na tych, którzy jeszcze żyją.
W Japonii kilkoro licealistów i szkolna pielęgniarka złączeni przez nieszczęśliwy splot wypadków, połączyło swoje siły, aby wydostać się z zaatakowanego przez zombi Liceum Fujimi. Grupa stara się teraz ustalić kto lub co jest odpowiedzialne za wywołanie plagi, jednocześnie walcząc o przetrwanie w tym istnie apokaliptycznym świecie.
Historia opowiadana jest z perspektywy Takashiego Komuro – ucznia, który przeżył atak na szkołę.

Seria nie nudzi przynajmniej mnie, kreska całkiem ładna tylko czekać na 2 sezon[lofciam]

Osobiście polecam te anime oglądnąłem całą serie, anime jest miejscami zabawne, smutne oraz ecchi. POLECAM!!!

Bardzo fajna seria. Ecchi,zombe,strzelanie i przetrwanie :D
Polecam :P

Stara, dobra seria, godna polecenia. :d

Moje pierwsze anime… Kultowa już akcja pocisku między ruchomymi piersiami pozostanie na zawsze w mojej pamięci :D

Zdecydowanie na tak ^^
miła, miejscami bardzo śmieszna, ale także smutna seria
dobre echi… cóż ogólnie 8/10

Polecam to anime wszystkim fanom echi oraz horrorów.Jak bym miał oceniać kreska 8/10 fabuła 7/10 ogólnie anime dostało by według mnie 8.5/10.

Anime super, trzyma poziom przez całą serię, dobra fabuł, tylko jedno można zarzucić :P

Brak kontynuacji ;-;

Jeszcze… :D jeszcze jej brak ale będzie ^^

Kto ci tak powiedział, że będzie?

Jak będzie to ja chce XD

nikt nie wie czy będzie, ale to nie zmienia faktu że ja chce :D

Chcieć a mieć, to są dwie zupełnie inne rzeczy. Ja chcę trzeci sezon Indexa, a prawdopodobnie nie wyjdzie przez co bardzo ubolewam.

Osobiście bardzo mi się spodobała ta seria, osobiście uwielbiam klimaty post-apokalipsy, czy właśnie takich serii w których bohaterowie muszą przeżyć. Troche mało zbalansowana seria, więc nie każdemu może się spodobać, ale dla miłośników Ecchi i zabijania zombie osobiście polecam ten tytuł ^^.

świetna seria :D Gorąco polecam :3

Ja także, usmiałem się i popatrzyłem na zabijanie zombie czyli wszystko w jednym xD

Boże jeden z lepszych momentów, cycki szybsze niż pocisk o ile dobrze pamiętam to karabinu lub snajperki XXXD

Każdy może mieć jakieś super moce, tak? Ta akurat pani ma… ekhm… najszybciej poruszające się cycki na świecie? xD

Najlepsze anime echi i zombie jakie oglądałam :D