Huan Bian Jingling: Dangao Tianxin

Huan Bian Jingling: Dangao Tianxin

Królestwo Sweetsheart to magiczny świat pełen różnych słodkości i wypieków, zamieszkany przez zwierzęce postaci, które są doskonałymi cukiernikami i kucharzami. Jego jedyna księżniczka, Mousse Bibi, ma wkrótce objąć tron jako nowa królowa, jednak przez całe swoje życie zależało jej tylko na próbowaniu różnych ciast i słodyczy. Pewnego dnia Lyan, jej królewski doradca, knuje plan, który sprawia, że cierpi na aguzję. Wystraszona, że nie jest już w stanie niczego skosztować, dowiaduje się, że jedynym lekiem na jej dolegliwość jest poszukiwanie legendarnej magii zwanym Delicious Miracle. Natychmiast opuszcza zamek i wyrusza w podróż, nie wiedząc, że Lyan robi to, aby ją zniszczyć.

Po przybyciu do wioski Cake Village, spotyka Mochę Dennisa, który jest zafascynowany swoim wyglądem. Mimo, że spotkanie między nimi jest niepokojące, nie zdaje sobie sprawy, że ma w sobie ukryty potencjał, który pomoże jej w poszukiwaniu legendarnej magii i może zmienić los Królestwa Sweetsheart na zawsze!

brak trailera

Magical Wizard Cake Fairy
Sweet Fairies
Sweets Fairy
Vary Peri
幻变精灵之蛋糕甜心

Typ: TV

Sezon: Jesień 2012

Kategorie: animacja cg, antropomorficzne, bezpieczne treści, bohaterowie niebędący ludźmi, chińska animacja, dzieci, fantasy, komedia, magia, przygoda, zwierzęcy bohaterowie