Jak oceniasz projekt oppai?

Co mogę zmienić, co się nie podoba itd.

Dodałbym jakieś logo oppaia w którymś rogu. Chodzi mi o to aby dodawało się automatycznie.

Projekt oceniam pozytywnie i pozwolę sobie tylko przedstawić swoje uwagi. Uważam, że można by trochę zmienić wygląd niektórych rzeczy, jest trochę zbyt chaotycznie. Osobiście, nie podoba mi się to, że treści są koło siebie, moim zdaniem interfejs jak na kwejku, byłby znacznie bardziej przejrzysty.
Jeśli chodzi o znaczniki u góry, moim zdaniem strona “Główna 18+” powinna nazywać się, po prostu, 18 +. Cytaty powinny być za wideo, moim zdaniem kolejność powinna wyglądać zatem następująco - DODAJ / OBRAZKi / WIDEO / CYTATY / +18 / ZAPYTAJ (ale zamiast zapytaj można dać coś ciekawszego np. Japan Mentor lub baza wiedzy, przycisk “zapytaj”, moim zdaniem nie opisuje rzeczywistej zawartości tego, co się pod nim znajduje).

Ten duży baner oppai, nie powinien przwijać się razem z przewijaniem strony, bo jest po prostu za duży, moim zdaniem lepiej zostawić go na górze, wszak jeśli po wejściu na stronie rzuca się w oczy, to ludzie pamiętać o nim będą i jeśli ktoś będzie chciał z niego korzystać to starczy, że przesunie całość strony w górę.

PS: Można zrobić przed przysciskiem DODAJ przycisk główna, przenoszący na główną stronę portalu.

Podsumowując, pomysł jest świetny, jeśli rozreklamujesz wśród fanów anime, a na naszym forum ich nie brakuje, moim zdaniem będzie sukces. Tyle słowem pierwszego wrażenia, w tygodniu pobawię się w wrzucanie treści i zobaczymy co z tego wyniknie.